ממי נבחר לצרוך שירות השכרת כספות בנק לאומי, הפועלים או מחברה פרטית?

בשירות כמו השכרת כספת בנק לאומי מול בנק הפועלים לא תהיה השוואה מעניינת. שניהם כפופים לתקנות הבנקים בתחום הכספות, וניתן להסביר אותן ללא קושי רב. ברם, השוואה מעניינת מאד עשויה להיות בין הבנקים לבין מתחם כספות פרטי. תחילה נסביר מהי המשמעות של כספת שמושכרת בבנק, ולאחר מכן ניגש לדון באופי ההשכרה בחברה הפרטית.

השכרת כספת בבנק

בתחום כמו השכרת כספות בנק לאומי והפועלים מכילים סט נהלים כדלקמן: קודם כל, התשלום השנתי הוא באזור ה- 1,000 ₪ לשנה. בתמורה מקבלים תא קטן יחסית, בו ניתן לבקר עד 20 פעמים בשנה, ולהגיע רק בשעות הפתיחה של הסניף. כאמור עבור השכרת כספת בנק פועלים וגם בנק לאומי זהים בנהלים הללו. המשמעות שלהם היא שאם תישדדו, הבנקים יתנערו ותצטרכו לתבוע בשביל לנסות ולהרוויח בחזרה את שווי הרכוש שהפקדתם בסניף.

השכרת כספת בחברה פרטית

החברה הפרטית מעניקה לך כלקוח השכרת כספות את כל מה שאתה צריך בשביל להגן במאת האחוזים על הטובין שלך. ראשית כל, המבנה מבוצר משום שהוא בנוי מחומרי בנייה שיובאו מחו"ל. שנית המקום מנוטר מכל 6 פאותיו, הכניסה אליו כרוכה בבדיקה ביומטרית ובפנים מפטרלים שומרים חמושים יוצאי יחידות קרביות, כולל קציני אבטחה. שנית, חדר כספות מציע המון סוגי שירותים שלא תוכלו לקבל בבנק: מנוי עם מצלמה בתא הכספת, ביטוח של Lloyds לרכוש הכלוא בכספת בשווי 5,000 דולר ארה"ב על חשבון המנוי שלכם, עם אופציה להרחבה בתשלום נוסף. ניתן לארגן לכם כספת ירושה עם ציוד שיימסר ליורשים שלכם לאחר מותכם, וכן כספת לכל החיים במחיר אחיד.

אקסטרה אבטחה – לא לוקחים סיכונים

מערך השומרים החמוש במסגרתו של מתחם כספות פרטי בודק כל מה שנעשה במתחם כולל את עצמו. הוא מחויב להיבדק בפוליגרף בשביל לשמור על עליכם ועל ההנהלה בסופו של דבר. ניתן להזמין ליווי חמוש מהאוטו לכספת ובחזרה בתשלום נוסף. האתר הוא ללא הגבלת ביקורים. ניתן להגיע בכל יום עד 22:00 בלילה. בהשוואה למה שהיה בבנק, זה מעיד על נגישות יתרה שלא לומר חופשית וללא תנאים מקדימים.