תיקי חיילים ממותגים עם לוגו היחידה

אם גם אתם מעוניינים בתיקי חיילים עם לוגו היחידה, ניתן להסדיר זאת במחיר קבוצתי לכל החיילים המשרתים בו. משרד הבטחון מעניק ליחידות צה"ל השונות, גדודים, יחידות המשמשות כפיקודים אזוריים וכד', תקציב קבוע לעיצוב ותודעה ציבורית, והחלק המרכזי שלו הוא כמובן עיצוב התיק היחידתי! ניתן להטמיע על תיק כתפיות את הלוגו. לעתים יש שעושים זאת גם על קיטבג הציוד הירוק, אבל עם תיק נפרד זה הרבה יותר אפקטיבי. בתיק כזה  נעשה שימוש אפקטיבי על ידי החייל כשהוא יוצא הבייתה. הוא מגיע לחברים עם התיק או הולך עמו לסידורים וזה מביא את היחידה בה הוא משרת לתודעה הציבורית.

עצבו את התיק על פי החזון שלכם כמפקדי יחידות

ניתן להטמיע לוגו בלבד, לוגו עם מסר ג'ינגלי קליט בסגנון "אני מאמין" מתחתיו, שורה מהמנון החיל בו נמצאת היחידה, ועוד. את העיצוב ניתן ליישם באמצעות דוגמאות שאנו מספקים בהדמיות המחשב שלנו. הן מכילות תבניות קבועות שבחירה בהן תחייב אותנו לספק לכם את אותה תוצאה: לוגו בגודל מסוים, במיקום מסוים, משפט ג'ינגל בפונט מסוים, במיקום מסוים ועוד. ניתן לבחור כאמור המון סוגי תיקים, כאשר המקובל ביותר בקרב חיילים הוא תיק כתפיות. גם תיקי מחשב נייד עם רצועת צד אפשריים.

מהלכי קידום מכירות ביחידות צבאיות – כלי להעלאת התודעה

נכון, אתם מפקדים בצה"ל, בדרגת סגן אלוף או אלוף משנה ולכן אתם לא עוסקים במכירות. אבל היחידה עליה הופקדתם ממלאת ככל הנראה תפקיד חשוב בהגנה על המדינה ובשירותה. לכן, מאד חשוב מעת לעת שהציבור ייראה את התיקים עם הסמלים שלכם, יתעניין מי אתם ומהו פועלכם, ובכך יתקרב יותר לצבא ולמשרתיו. תיקי קד"מ נשמעים כמו משהו שלא קשור ליחידה צבאית, אבל בפועל הם מאד עוזרים. זה יכול להפוך יחידה שרבים בעבר לא רצו לשרת בה ומיעטו לסמן אותה במנילה בימי התיכון לפופולארית, כזו שחיילים רבים כן היו רוצים לקחת בה חלק. אם אתם חשים שזהו המצב ביחידה שלכם, לצד מהלכי המשמעת שאפשר לנקוט נגד חיילים סרבנים, מומלץ במקביל לקדם את היחידה עם תיקי חיילים ממותגים שיניעו תהליכים בקרב הציבור ויגרמו לרבים ממנו לרצות להגיע דווקא אליכם.