תיאום מס וולט – קבלת משכורת וולט ורישומה בתיאום עם עבודות נוספות

חשבונית לשכיר הוא שירות שכל וולטר רצוי שיעשה. וולט, למי שלא מכיר, נקראת וולט פרטנר ולא בכדי. אין עובדים בוולט, יש בה שותפים. השותפים, כלומר אתם – השליחים, הם בעלי עסקים לכל דבר שצריכים להוציא עוסק פטור במס הכנסה ולנפק קבלה על כל תשלום חודשי שאתם מקבלים. בסוף השנה במס הכנסה במהרה תהפכו מעוסקים פטורים לעוסקים מורשים והמע"מ שתשלמו יהיה גבוה לאין שעור. מה עושים? נרשמים לשירות חשבונית לשכיר שיקבל את הכסף במקומכם ויעביר לכם אותו עם תלוש משכורת עם הניכויים הנקובים בחוק ועמלת שירות על הטרחה. בדרך זו מס הכנסה לא יראה בכם יותר כעצמאיים אלא כעובדים שכירים שמקום עבודתם הוא החברה שמיישמת את תלוש השכר.

לעבוד בוולט ולא לשלם מס ערך מוסף

מס ערך מוסף, מע"מ, הוא נטל שכל מי שהכנסותיו עוברות את סף העוסק הפטור משלם. הוא נהפך לעוסק מורשה וצריך, בנוסף למיסים הישירים, לשלם גם אותו ברשות המע"מ. בוולט, אין "סיכוי" או "תהייה" שזה יגיע למצב הזה, אלא בטוחה. זו חברת השליחויות החזקה ביותר בישראל ומבין הגדולות בעולם, בשורה אחת עם די אייצ' אל ופדקס. כהשאתם עובדים בחברה כזו לא יהיו לכם מעט הכנסות, בוודאות. לכן, הפיכתכם לעוסקים מורשים תקרה כבר בחודשי העבודה הראשונים. אם אינכם מעוניינים להיפרד מ- 17% מההכנסות שלכם, הירשמו לשירות עצמאי-שכיר שיקלוט את הכסף במקומכם וינפק לכם תלוש שכר שיחסוך לכם בעלויות אלו.

לתאם מס עם עבודות אחרות

אם יש לכם עוד עבודות שכירות, בחברה זו יקדמו עבורכם תיאום מס וולט, במסגרתו ניתן להצהיר על העבודה הזו כמעסיק עיקרי או משני (תלוי ביחסיות מהכנסות מעבודות אחרות) ולקבל טבלת ניכויי מס לשנה הנוכחית. יש לחזור על פעולה זו גם בשנה הבאה אם תישארו לעבוד כוולטרים.

לשלם על שירות עצמאי שכיר וליהנות מראש שקט

בחברה שמנפקת תלוש משכורת על עבודה עצמאית משלמים בסביבות ה- 5% טרחה. אנו ממליצים לבדוק שהשירות לא כולל דמי מעביד, כי בפועל מדובר בחברת עצמאי שכיר ולא במעביד אמיתי. אם אתם מעוניינים לדאוג לעצמכם לפיצויים, מומלץ לפתוח קרן פנסיה עצמאית אליה יועברו הכספים המיועדים לכך. אמנם היתרון בחברה שגובה דמי מעביד הוא שברגע האמת של פיטורין או התפטרות מהחברה היא תפריש לכם אותם, אבל האפשרויות הקיימות בשוק הפרטי לא הופכות את זה ליותר מדי כדאי כשאפשר להירשם לתוכניות הרבה יותר רווחיות וליהנות מתמורה הולמת לחיסכון שלכם בפועל.