שירות מנוף הרמה ייעודי להובלות דירות ומשרדים

שירות מנוף הרמה נדרש לכל מי שמבקש לייעל את מעבר דירתו או משרדו. מעבר של נכס ממקום אחד למשנהו הוא פרויקט אשר סחבת רבה נערמת בצידו. עיקרה לא נובע משלב הנסיעה במכונית כמו שרבים חושבים, אלא ממשימות הסבלות על כל פרק הזמן: הכנת ההעמסה לרכב, ההעמסה בפועל והפריקה בנקודת היעד. את הפרוצדורות הללו ניתן לחסוך ובגדול על ידי פנייה לשירות מנופאי מוסמך שיוביל את התכולה שלכם ישר לתוך המבנה המבוקש.

פרוצדורת העבודה – כך זה מתחיל

בהתחלה, יבררו עמכם מחברת מנוף הרמה מהי התכולה הנדרשת להרמה ויספקו לכם הצעת מחיר הכוללת את המנוף בעל המשקל והתכונות הנדרשות לאותה הרמה, זמן השימוש בו ומשכו המשוער של הפרויקט על פי מומחי חברת המנופאות. לגובה הקומות בבניינים ובבתים השונים יש חשיבות בהרכב הצעת המחיר.

יישום העבודה על ידי מומחים

העבודה תתבצע על ידי מנופאי שיגיע עם מנוף הרמה ליעד שהזמנתם אותו אליו. הוא יקלוט את התכולות שהכינו עבורו חברות ההובלות ויוריד אותן למטה לכיוון המשאית. לאחר שעובדי ההובלה יעמיסו את התכולה על גבה ויתכוננו לנסיעה לכיוון הלוקיישן של היעד, בחברת מנוף הרמה יכינו את המנוף לעבודה באותו מיקום, בהתאם לתנאים שלו: גובה הדירה או המשרד בתוך הבניין, עובי החלון כשהוא פתוח מלא, ועוד.

פריקת הציוד מהמשאית ושינועו לדירה או למשרד על ידי מנופאים

בשלב זה התכולה תגיע ליעד שלה והפעם יידרש שינוע כלפי מעלה כדי לחסוך את עבודת הסבלים. כחברה שמפעילה מנוף הרמה, ולאחר שבדקנו היטב את תוואי הבניין והמיקום של הנכס החדש בתוכו, נשנע את התכולה לכיוון החלון כשהיא על המנוף בדרך למעלה. היא תגיע ליעדה כשהיא שלמה ומוכנה לפריקה בתוך הדירה. בכך, תוכלו לחסוך לפחות שעה וחצי של המתנה לסבלים לסחיבת התכולה הכבדה, בוודאי אם מדובר בדירה שכוללת העברת פריטים כמו פסנתרים ומקררים. אם יש לכם פריטים מסוג כזה, רק מנוף הרמה יבסס קיצור משמעותי של פרויקט ההובלה וידלג עבורכם על שלב הסבלות. בכך, תוכלו להבטיח את הזמן שלכם לעצמכם והמתנה מינימלית לתום ההובלה, יום ההובלות יהיה הרבה יותר פרודוקטיבי והרבה פחות מייגע.