שירות השכרת כספות בחברה פרטית מאובטחת – המתקדם והבטוח ביותר

כשמדובר על השכרת כספות, מדובר בראש ובראשונה על הרכוש שלכם. כל אחד מבין הקוראים שורות אלה צריך לשאול את עצמו האם המטרה היא השכרת כספת או הגנה על רכושו, והאם במקומות שאינם החברה הפרטית הרכוש אכן בר-הגנה? בבית/במשרד הוא לבטח אינו בר-הגנה. דיי בכך שתזמינו טכנאי טלוויזיה בשביל שהוא ידע שקיימת כספת בבית, גם אם החבאתם אותה מאחורי קיר גבס. גם אם הוא לא יהיה זה שיפרוץ, מספיק שהוא מפיץ את השמועה והכספת נמצאת בסכנת שוד ממשית תוך כדי סיכון שלכם ושל בני הבית. בבנק, תנאי השמירה מעט יותר מאובטחים, אבל גם שם – ברגע האמת רכושכם לא נשמר. חדרי כספות של בנקים נפרצו גם נפרצו, והאחרונים לא לקחו אחריות, אלא העדיפו להיגרר לתביעות בבתי משפט מול הלקוחות הנגזלים.

רק חברה פרטית ובלתי תלויה בבנקים יכולה לשמש מגן אמתי לרכוש שלכם בכספת

ההגנה של חדר כספות פרטי, למעשה, מתבססת על כמה שכבות. הראשונה שבהן היא השכבה הפיזית: המבנה עצמו לא בנוי מבטון רגיל אלא מבטון מזוין שיובא מחו"ל ונועד לבניית מתחמים מאובטחים. השנייה היא שכבת הבקרה. 6 פאות המתחם מנוטרות, ובדלתות הכניסה הבקרה היא ביומטרית. מי שנכנס צריך לתת טביעת אצבע. השלישית היא השכבה האנושית: מאבטחים מנוסים יוצאי יחידות קרביות יאבטחו אתכם ואת הכספות שלכם. הם עצמם עוברים פוליגרף תקופתי ועל כן נשארים נאמנים לחברה. הרביעית היא השכבה המשפטית: כל מנוי שמשלם, גם על כספת קטנה לפרק זמן קצר, מקבל פוליסת ביטוח מטעם Lloyds בשווי 5,000 דולר ארה"ב, וניתן גם להגדיל את הכיסוי הזה בתוספת תשלום. עם מודל 4 שכבתי שכזה, הרכוש שלכם בידיים הטובות ביותר.

שירותים מיוחדים שאנו מספקים ללקוחותינו

בתחום השכרת כספות תל אביב מציעה מבחר גדול של נותני שירותים, אבל רק בריקסטון מציעים ליווי מהרכב אל הכספת שלכם ולהיפך, חתימה על מנוי כספת לכל החיים, חתימה על מנוי ירושה לנעילת כסף או שווה כסף לכל חייך והורשתו ליורשים אשר תקבעו בצוואה. בבריקסטון מספקים גם אפשרות להיות מנויים על תיבות מיוחדות אשר מצולמות מבפנים ונותנות לכם את השקט הנפשי לראות את פנים תיבתכם 24/7 365 יום בשנה על ידי אפליקציה סלולארית ולהגדיל את הכיסוי הביטוחי.