שאלות ותשובות על התאמת מופע אמן חושים לאירוע פרטי

מיהו אמן חושים? במה הוא נבדל מקוסם ילדים? מדוע הוא אחד מהמופיעים שהייתם מאד רוצים שייקח חלק באירוע שלכם?

אמן חושים הוא אדם שעוסק באומנות הנסתרת: טלפתיה וקריאת מחשבות. הוא מבטא זאת באמצעות קסמים שונים בהשתתפות הקהל. הרעיון הוא לשתף את יושבי הקהל בביצוע הקסם, ללא השארת רגע בודד אחד אפילו של להטוטי סולו. בזאת נבדל אמן חושים מקוסם ילדים. בשל כך, אמן חושים עובד בדרך כלל עם אוכלוסיות מבוגרות בגיל העבודה, ומספק מופעים להייטק, ועדי עובדים, מפעלים, עובדי מדינה, ועוד. אם גם המסגרת התעסוקתית שלכם שוקדת כעת על אירוע לעובדים ולחברי הצוות, ייתכן כי שילובו של אמן חושים יספק לכם את הערך האומנותי המוסף.

כיצד נהוג לתכנן מופע של אמן חושים?

על מנת שלא ייווצר ספוילר, נהוג שלא לשתף את מזמיני האירוע בעלילה, אבל כן למסור פרטים חשובים וקריטיים שיהיו בה. אמן חושים יכול לערוך בירור לאיזה קהל מיועד המופע. קהל ששייך לקבוצת תוכן מסוג מסוים יזכה כנראה למופע שונה מזה של קהל שצורך תוכן שונה לחלוטין. כמו כן, נושא האירוע והסיבות להקמתו חשובות מאד לידיעה, כי אז אמן חושים יכול לבוא עם תכנים המתאימים לנושא האירוע.

כיצד נהוג לתזמן את המופע?

חשוב לתכנן את האירוע כולו, ללא קשר למופע, בעצמכם ולהגיע למסקנה מהי כמות הזמן שאתם יכולים לפנות לאמן חושים. כמובן שאל תמדדו את זה על פי הסילבוס באירוע, אלא גם על פי כמות ההפסקות שאתם מעוניינים לתת למוזמנים. הזמן המקצה עבור אמן חושים יחושב בנטו, בניכוי דקות ההפסקות הללו. בהתאם לכך, ידווח לכם האמן האם יש לו אירוע באורך הזמן שפיניתם, ואם כן, מה צפוי בו בראשי פרקים, ללא ספוילרים מצדו.

מהם היתרונות של צופי המופע?

קטעי קסמים מרהיבי עין בהשתתפותם ובהשתתפות חבריהם לספסלי הקהל, קטעים הומוריסטים במעברים בין חלקי המופע המרכזיים, שחרור אמוציונלי ותחושתי, ובעיקר הנאה וסיפוק רב מהתהוות המופע. כשאתם צופים במופע אמן חושים אתם רואים כיצד משתלבת תקשורת בינאישית טובה עם יכולות מאגיות מרשימות וכיצד המציאות פשוט עולה על כל דמיון בעבודתו הפנומנלית של אמן החושים.