ריסוס תיקן גרמני, פרעושים ומזיקי בית וגינה

מהו תיקן גרמני ובמה הוא נבדל מהחרק המפחיד לו אנחנו נוהגים לקרוא "ג'וק"? התיקן הגרמני אינו מפחיד כי הוא אינו גדול. הוא נדמה כגור של ג'וק (הג'וק המפחיד הגדול נקרא "תיקן אמריקאי") אך הוא למעשה אורגניזם אחר לחלוטין. אם ראיתם אותו סימן שראיתם דווקא את הבוגר, כי גור של תיקן גרמני הוא אורגניזם מאד קטן, בגודל של פרעוש. מדובר בתיקן שעל אף מראהו התמים עשוי לחולל נזק בחצר ובבית בשל יכולתו להתרבות ולגרום נזק לצמחייה. אם הבחנתם בתיקן זה, מומלץ מאד להזמין אותנו ואנו נספק לכם את השירות המקיף עבור ריסוס תיקן גרמני.

זיהוי מוקדי התיקן הגרמני והדברתם

אנו נזהה את מוקדי התיקן הגרמני ונדביר אותם עבורכם. ההדברה תתבצע באמצעות חומרי ריסוס ולכן אם זה מתרחש גם בבית ולא רק בחצר, אתם תידרשו לזמן צינון מארונות המטבח והמקרר בן מספר שעות עד לתפוגת ההשפעה של החומרים.

הבטחת סביבת בית וחצר נקייה מתיקנים

אנו ניישם עבורכם כל פעולה כדי להבטיח כי גם הבית וגם החצר שלכם יהיו נקיים מהשפעתו של התיקן הגרמני. ריסוס תיקן גרמני היא פעולה חשובה שתמנע את נוכחותו בעתיד גם בטווח הקרוב. בסיום הפעולה אנו נתלה אצלכם בכיור מדבקה שמדווחת כי בוצע ריסוס תיקן גרמני בתאריך ובשעה הנקובים כדי לתת לכם אינדיקציה האם בהתפרצות הבאה אתם במרחק זמן תקין. אם לא, וההתפרצות חלה בטווח זמן קרוב, ייתכן ויהיה עליכם להיוועץ במומחי בנייה למציאת כשלי זיפות ואיטום מהם חודרים התיקנים. בדרך כלל לנו יש את הניסיון לזהות את הכשלים הללו ולהורות לכם מה לבקש מהקבלנים שלכם ליישם בבית.

ריסוס פרעושים: חיוני גם למי שאין לו בעל חיים אך גר במשק צמוד קרקע עם חצר

הפרעושים הם בראש ובראשונה טפילי גינה. הם מתרבים מתחת לאדמה בדיוק כמו חפרפרות, ולכן אם אתם גרים במשק פרטי עם חצר, מאד מומלץ בסוף כל חורף להזמין ריסוס פרעושים בבית ובחוץ. בדרך זו אתם תוודאו שאין השפעה שלהם על החקלאות או עליכם כבני אדם. השירות יתבצע על ידינו במקצועיות רבה עם כל העקרונות המנחים הנדרשים להשלמתה של הפעולה.