ריסוס נגד פרעושים, ג'וקים וטפילים נוספים – מומלץ להסדיר בכל סוף חורף

לא יהיה זה סוד לומר כי ריסוס נגד פרעושים, מקקים וטפילי בית נוספים הוא שירות שנדרש להסדרה מעת לעת. סוף מערכה חורפית גשומה הוא נקודת מפנה לביצוע הפעולה. הגשם הוא אמנם תופעת טבע מבורכת, אבל יש איתה המון בעיות שעשויות לתקוף את הבתים שלכם: איטום וזיפות מתפוררים, מכרסמים יוכלו להתחפר בטיח ובגבס בקלות יתר לתוך המבנה, ועוד. היות ולא ניתן באמת לדעת אלו נזקים גרם הגשם בחורף, הזמנת קבלן בנייה או שיפוצים בכל סוף גשם אינה כלכלית, לפחות לרובנו. אבל כן חשוב לבדוק ששגרת המגורים שלכם נשארה זהה, שאין לכם נמלים שחודרים מהחצר הביתה, שהצרעות והדבורים רחוק ממוקדי החצר שלכם, ושאינכם נתקלים בג'וקים במטבח ובחדרי השירות. אחרי מערכה גשומה, כשיוצאת השמש, זו שעת כושר למזיקים ולמכרסמים.

לפני שנהנים מהשמש שאחרי החורף – מזמינים חברת הדברה

חברת ההדברה תוכל לעשות לכם צ'ק-אפ מהיר גם בחצר וגם בבית ולזהות מוקדים בעייתיים של הופעת מזיקים. בבתים בהם מתנהלים באמצעות משטר כלכלי יעיל לוקחים את הפרויקט הזה ממש בסוף כל חורף. הבעיה בשנים האחרונות היא שהיטשטש מאד ההבדל בין חורף לקיץ ואנו עלולים למצוא את עצמנו עם ימים שמשיים באמצע החורף או ימים גשומים כשאמור להיכנס האביב. לכן, לא ניתן לומר כי אחרי כל גשם צריך להזמין חברת הדברה. אבל אם זו מערכה של לפחות שבוע שהיה אינטנסיבי במיוחד, כדאי לעשות את הצ'ק-אפ עם חברת ריסוס נגד פרעושים, ג'וקים וטפילי בית נוספים.

דברים שנדרשים לביצוע במסגרת שירות ההדברה

  • זיהוי מוקדי התרבות המזיקים ודיכוי המושבות.
  • ריסוס במקומות מהם עלולים להגיח מזיקים חדשים, למשל מתחת למכסי ביוב לכיוון התעלות.
  • ריסוס נגד ג'וקים להקדמת הגעתם לחדרי שירות, במיוחד במטבח.
  • ריסוס נגד פרעושים בגינה למניעת הגעתם מתחת לאדמה.

כמו כן, השירות צריך לדעת להתמודד עם מזיקים גדולים כמו דבורים וצרעות, חדקונית הדקל ומכרסמים למיניהם, חולדות, עכברים, חולדים ועוד. שירות ריסוס ביתי נדרש על מנת למנוע את המפגש הבא שלכם עם מזיקים. כשמסתיים החורף, פנו לחברת הדברה לבדיקה ויישום מהלכי ריסוס מקדימים להבטחת שגרת מגורים בטוחה.