ריסוס נגד ג'וקים מכל הסוגים: תיקן אמריקאי וגרמני

טפילים כמו ג'וקים לא הייתם רוצים לראות בבתיכם, בוודאי לא באופן גורף בו מזוהה נחיל שלהם מבעד לדלת הארון, פתח המזגן או מכסה המשאבה הטבולה הגורסת בביוב. אם נתקלתם בתופעה, תצטרכו להזמין ריסוס נגד ג'וקים. מה השירות כולל ומדוע אצלנו הכי כדאי להסדיר אותו?

ריסוס נגד כל סוגי התיקנים

אצלנו, השירות מספק פתרון נגד כל התיקנים, הגרמני, האמריקאי ואחרים. אנו מתמחים בטיפול בתיקני קרקע ובתיקנים מעופפים, יודעים בעל פה מהן נקודות התורפה שלהם, כיצד למצוא את מקור ההתרבות ובאלו חומרים להשתמש כדי להדביר אותם בפועל. הם מבוססי אישור ממשרד החקלאות ומורשים לשימוש מדבירים מורשים בלבד. לכן, מאד חשוב להיערך לקראת יום הריסוס הקטלני.

אספקת הוראות היערכות לקראת יום הריסוס

יום הריסוס הוא יום קטלני, עבורכם וכמובן עבור הג'וקים. החומרים משפיעים על חוש ריחו של האדם ועלולים להעמידו בסכנה ולכן יידרש מרווח זמן שלא תוכלו להיות בבית אלא להמתין שהחומר יתנדף. לא זו אף זו, תצטרכו לפנות מזון מהמקרר, ממתקים, תבלינים וחטיפים מהארונות ומהמזווים, ואפילו את הילדים ואת חיות המחמד שלהם. את כל אלו אנו נספק לכם בקובץ מסודר שתוכלו להיערך לקראת ריסוס נגד ג'וקים.

ריסוס נגד כל סוג אחר של טפיל

אנו מתמחים גם בפעולת ריסוס נגד פרעושים עבור בעלי כלבים וחתולים ומתמודדים באופן זהה גם עם פשפשי המיטה וקרציות הכלב. הדברות מסוגים אלו כוללים את זיהוי מוקדי ההתרבות, הדברתם ושמירה על סביבה 100% סטרילית. ריסוס נגד פרעושים, פשפשי מיטה, קרציות וג'וקים מאתנו יבטיח לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לשוב לשגרת מגורים בטוחה ותקינה.

אחריות על השירות שנעשה

האחריות מסופקת לכם באמצעות תעודת דבר שניתן להציב על המקרר או על השיש הפנימי של הכיור. בדרך זו המדביר הבא יידע מה הייתה ההיסטוריה של חומרי ההדברה בדירה שלכם וכיצד עליו להמשיך כדי להגיע לתוצאה דומה. התעודה תכיל תאריך ושעה מדויקים כדי לתעד מתי ההדברה התרחשה על מנת להתכונן לבאה ולמנוע את הקטסטרופה הבאה שבהופעת המזיקים. ריסוס מקדים נגדם בהחלט הוכח כיעיל וככזה ששומר על הבית מהבאות בתחום הזה.