רילוקיישן לקנדה על בסיס עבודות חיוניות – כל המידע

רילוקיישן לקנדה הוא מסלול הגירה פתוח על בסיס מקצועות והכשרות. בשונה ממדינות רבות בעולם, בהן ישנם תנאים נוספים לקבלת אזרחות, בקנדה המקצוע, ההכשרה ורמת המועילות למשק הם התנאים הכמעט יחידים (בנוסף לעבר פלילי נקי וגיליון בריאות תקין, למשל). כיצד ניתן להסדיר ויזה לקנדה על בסיס שהיית קבע? כל מה שרציתם לדעת על רילוקיישן לקנדה ולא העזתם לשאול – במאמר מידע אחד.

תחילת הטיפול בבקשה – במשרד עורכי דין מומחה

משרד עורכי דין מומחה אשר בקיא ברזי ההגירה לקנדה יספק לכם את כל הכלים לבצע רילוקיישן לקנדה באופן חלק וללא מכשולים ותקלות. הדבר ייעשה על בסיס חוות דעת משפטית ראשונית שתינתן במשרד לגבי ההכשרה בה אתם מחזיקים ורמת התאמתה למשק הקנדי. למעשה, כל שנה המידע הזה מתפרסם באתר מחלקת ההגירה בקנדה, אבל אל חשש: אם המשרה שלכם יוקרתית ויציבה אך לא מתאימה באותה שנה למשק הקנדי היא כנראה תתאים בשנה הבאה. קנדה זו מדינה שמאד מעריכה מקצועות יעילים. מדי שנה נדרשים בה עובדים בתחום הסיעוד, הטיפול בקשישים, ההייטק והביוטק, אך התחומים מתווספים מדי שנה, ולכן ככל שיש לכם הכשרה שימושית אתם עשויים להתאים לעבודה במשק הקנדי עם אזרחות תואמת.

גיבוש המסמכים ואיגודם לבקשת הגירה

המסמכים המעידים על ההכשרות שלכם בליווי מסמכי הזיהוי, דרכונים, תמונות פספורט ואחרים – יאוגדו לבקשת קבלת אישור רילוקיישן לקנדה. הם יישלחו לאן שצריך ומשרד עורכי הדין יעדכן אתכם בנעשה עם בקשת הטיפול שלכם והסטטוס שלה.

כדאי לדעת: אישור כניסה אלקטרוני לקנדה

מי שמתכנן לנסוע למדינה הצפון מערבית כתייר לא צריך ויזה לקנדה. זו מדינה שפתוחה לישראלים ללא מגבלה זו. אבל, יש דרישה למלא אישור אלקטרוני מקדים, או במונחים של קנדה eTA. למי שמתכנן לבקר בקנדה כתייר, מדובר בפרטים בסיסיים בלבד, ובמילוי תאריך מובהק בו תעזבו את קנדה. ניתן למלא אישור eTA זה במשרד עורכי דין, לחסוך זמן במילוי העצמי ובצירוף כרטיס הטיסה להבטיח את עלייתכם על המטוס. משרד עורכי דין זה מתמחה בהסדרת רילוקיישן לקנדה ותיירות קנדית כאחד. פנו לכאן לתחילת המסע שלכם לקנדה והבטיחו את הצלחתו, ללא כשלים.