רוצים למנוע הזמנה של מצבר עד הבית בתדירות גבוהה?

מרגישים שאתם מחליפים את המצבר של הרכב שלכם בתדירות גבוהה מידי? רוצים לדעת איך למנוע מצב בו אתם צריכים להזמין כל הזמן מצבר עד הבית או לפנות לשירות של פנצריה 24 שעות כדי שיסייעו לכם בשעת חירום? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

יש נושא אחד שרבים מתעלמים ממנו בשגרת הטיפול השוטפת של הרכב שלהם. מדובר בפעולה פשוטה יחסית אשר יכולה לאפשר לכם לשמור בצורה הרבה יותר טובה על המצבר של הרכב שלכם ויכולה להאריך בצורה משמעותית את אורך החיים שלו.

במה מדובר? פשוט – שמירה על הניקיון של המצבר.

קבעו שגרת ניקיון קבועה

שמירה על הניקיון של המצבר היא חשובה מאוד עבורו. לכלוך שמצטבר עליו ורטיבות יכולים לגרום לקורוזיה ובעיות במגעים אשר ישפיעו על השימוש שלכם במצבר הרכב ובסופו של דבר יגרמו להרס מוקדם שלו. לכן, כאשר אתם קובעים שגרת ניקיון קבועה עבור המצבר של הרכב שלכם אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא ישמש אתכם למשך זמן רב יותר ויחסוך לכם הזמן של מצבר עד הבית בתדירות גבוהה מידי.

איך מנקים את המצבר של הרכב?

נקו תחילה קורוזיה מהחלק העליון של המצבר ולאחר מכן נקו קורוזיה מסביב לכבלי המצבר בעזרת חומר ניקוי.

תחילה נקו את החלק העליון של המצבר וכל קורוזיה מהכבלים באמצעות כף סודה לשתייה, כוס מים ומברשת לא מתכתית ושטפו במים קרירים. כעת, נתקו את הכבלים, קודם השלילי ואז החיובי ונקו גם את המסופים ואת כל הסביבה של המצבר.

מדובר באזור בו ניתן לראות לא מעט רטיבות, אבק ולכלוך ולכן חשוב מאוד להקפיד על ניקוי יסודי שלו ולאחר מכן ייבשו את הכל היטב בכדי להיות בטוחים כי חומרי הניקוי לא גרמו לרטיבות מיותרת נוספת.

בנוסף, כאשר אתם כבר מנקים את המצבר, בדקו אם המצבר זקוק למים, ואם כן השתמשו במים נקיים ומזוקקים ומלאו את התאים עד לפס המילוי המתאים.