ראש דיו BROTHER מחנות מוצרי הדפסה מתכלים באינטרנט

אם אתם מעוניינים לרכוש ראש דיו BROTHER בודד או את כל ארבעת הצבעים כולל שחור, באינטרנט זה פשוט נמכר במחיר שלא תמצאו בשוק מקום אחר. בשונה ממכירת בגדים, נעליים, מחשבים ועוד – זה לא מעיד על ירידה באיכות אלא דווקא על עלייה בה. מדוע? משום שכאשר המחיר זול, המשמעות היא שהספקים והיצרנים בחרו למכור את זה בזול לחנות, ולמה הם בחרו בכך? בשל ניסיונה באחזקת מוצרי דיו למדפסת, מדיניות החזרות אחראית ושקט תעשייתי שהיא מייצרת לכל מי שמוכר לה סחורה. בחנות כזו הייתם מאד רוצים להיות לקוחות, משום שהמשמעות היא שכל מוצר שאתם מזמינים מגיע ללא צורך בהחזרה, כשהוא שלם, תקין, במחיר מוזל ואפילו במשלוח מלא עד אליכם לכתובת ללא מעבר במשרד הדואר או במרכז חלוקה אזורי.

רכישת דיו שחור בודד

בדרך כלל מומלץ לרכוש 2 ראשי דיו כאלו כדי שאחד יהיה בכוננות כאשר השני ייגמר. כמובן שגם אם תרכשו אחד וגם אם תרכשו יותר, המחיר תמיד יהיה נמוך מאד בהשוואה לשוק ויחסוך לכם 70% בממוצע. בנוסף, כאשר אתם רוכשים ראש דיו BROTHER שחור בודד מאתנו אתם מקבלים את האופציה לרכוש שלא מהיתרן המקורי אלא גם מיצרנים תחליפיים שאיכותם כמעט ולא נופלת בכלום מזה המקורי, וחוסכת צלכם עשרות שקלים.

רכישת דיו צבעוני

רכישת ראש דיו BROTHER צבעוני היא רכישה של 3 צבעים במקביל: ציאן (כחול), מג'נאטה (אדום) ויאלו (צהוב). כל אחד מהם משלים RGB מלא ומאפשר הדפסת תמונות וציורים במלואם. מאד חשוב לדעת אלו ראשי דיו אתם צריכים במדפסת שלכם. מאד מומלץ לפנות אלינו במידה ואינכם יודעים, כי אז אנו יכולים לסייע לכם למצוא את המתאים באמצעות זיהוי מדפסת או עיון בכרטיסיית הלקוח שלכם מימי העבר. דיו צבעוני בדרך כלל נרכש יחד עם השחור, ובכך אתם דואגים לכל צרכי ההדפסה שלכם בהזמנה אחת. אם אחד או 2 צבעים נגמרו ניתן למכור בבודדים. דיו למדפסת של BROTHER הנו דיו איכותי, ארוך טווח ויכול להימכר גם בגרסה מקורית וגם בגרסה תחליפית. פנו אלינו לאתר https://www.d-hinam.co.il/  לייעוץ, שאלות וביצוע הזמנות על פי דרישה. אנו נספק את השירות הטוב ביותר עבורכם!