קשת הקסמים – תוספת שיער ידנית מחוללת פלאים

הכירו את קשת הקסמים! אמצעי החבישה שייקח אתכם אל מחוזות העבר. אתם סובלים מנשירה או מבעיות דילול בשיער אך חייבים מחר בצהריים או בערב להצטלם או להיות מוסרטים בווידאו? אל תוותרו על השיער היפה שהיה לכם! פאת קשתה הקסמים היא אמצעי ייחודי ועוצמתי יותר מהפאה הממוצעת. הוא נבנה על ידי ספר מקצועי בהתאם למבנה הגולגולת שלכם וקו צמיחת השיער. באמצעותו, ניתן לדמות את השיער שהיה לכם באמצעות חיבור שיער אמתי של תורמים ויצירת פאה איכותית שניתן ללבוש בכל פעם שתחליטו להצטלם.

הכנת פאת קשת הקסמים

קשת הקסמים היא פאה שמוכנה בצורה יסודית בהתאמה למבנה הראש וקו צמיחת השיער שלכם. הכנתה מהירה יחסית, ובהשוואה לטיפולים להצמחה אמתית של השיער (למשל טיפולי מילוי שיער דליל באמצעות סתימת קרחות) נחשב הפתרון למידי. לכן, עיקר המשתמשים בכך הם אנשים שזקוקים לאמצעי זה כאן ועכשיו כשהם מסריטים וידאו או מצטלמים לאיזושהי תמונה. אנו ממליצים לטפל באמת ובתמים בשיער שלכם אם יש לכם זמן ואתם יכולים להמתין עד שתתהווה השלמת מילוי שיערכם. תוספות שיער כמו קשת הקסמים הן למעשה פאות בהתאמה אישית שנוצרות באמצעות מדידות של שיערכם והשתלת שיער באמצעי החבישה, ולא בראשכם. השיער הזה יהיה דומה ממש לשיער שהיה לכם, והוא נלקח מתורמים שהחליטו לחלוק את שיערם עם אנשים כמותכם.

התנהלות עם קשת הקסמים

מומלץ להשתמש בפאה זו רק כאשר זה נדרש: כשאתם הולכים ברחוב ונחשפים לציבור, כשאתם מצטלמים, כשאתם מוסרטים בווידאו, וכד'. קשת הקסמים לא מומלצת לשינה בלילה ובוודאי שלא לכניסה למקלחת. כשאתם לבד, בינכם לבין עצמכם, חובה להוריד את הפאה ולתת לשיערכם להתאוורר. הדבר חיוני גם לשמירה על הפאה, שכן שינה או מקלחת עמה עלולות לפגום בה.

לצד הכנת קשת הקסמים מומלץ לנקוט בפעולות למילוי אמתי של השיער

אנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו להגדיל ראש ולדאוג ליישום תוספות שיער אמתיות על ראשם, ולא רק להכנת פאות כמו קשת הקסמים. פאה זה דבר יפה כשהוא זמני, אבל בסוף יש לכם שיער דליל לטפל בו, ולכן במקביל להכנתן מומלץ להתחיל את הטיפול למילוי אמתי. כך, תזכו גם להצטלם כשהשיער שלכם נראה מלא (בזכות הפאה) וגם למלא את השיער האמתי שלכם בבוא העת.