קייטנת מחול – לגלות את עצמכם מחדש בתחום התנועה

חופשת הקיץ מתקרבת? ומה בדבר חופשת הפסח? בואו לחשוף את ילדיכם אל קייטנת מחול הכוללת גם צעדי בלט לבנים. בבית הספר למחול, אליו ניתן להירשם גם במהלך השנה, וללמוד בשוטף במהלכה, מתקיימת קייטנת מחול אשר במסגרתה כל ילד יוכל לבטא את עצמו בתחום התנועה. בואו לגלות את עולמם המופלא של שיעורי בלט לבנים ולהתנסות במיטב צעדי הריקוד.

מתאים לכל מי ששואף להתפתח בתחום התנועה בכלל

מי שאוהב את תחום התנועה ורוצה להתפתח בו לא חייב להירשם לחוגי ספורט לשם כך, בחוגי ריקוד נהנה הילד גם מלימודי תנועה וגם מלימודי ריקוד. קייטנת מחול מטעמו של בית ספר מקצועי למחול מספקת לילד שלכם את כל הכלים להתפתח בענף הריקוד. כלים אלו יסייעו לו גם במקצועות נוספים מתחום התנועה, כולל משחקי כדור קבוצתיים פופולאריים.

הקייטנה מאפשרת לילדים להתרכז בתחום המחול במלוא העוצמה

בשונה מתקופת שנת הלימודים, בה אתם מחויבים למבחנים ולאילוצים נוספים, בתקופת החופשה, קייטנת מחול דואגת לכך שתתמקצעו באופן מלא בתחום המחול. בית ספר מקצועי למחול מספק לילדיכם את כל הידע הנדרש בתחום בתקופת חופשת הקיץ. אם אתם סבורים כי בקיץ יש לרשום את הילד לקייטנה, במסגרת קייטנת מחול הוא זוכה להשלים פערים במחול במהלך השנה האחרונה וגם להתקדם בקצב מהיר הרבה יותר ממה שהיה במהלכה.

בלט לבנים בקייטנות הקיץ והחגים – לחיות את תחום הריקוד מדי יום

כשאתם נרשמים אל בית ספר מקצועי למחול שיש לו קייטנה בחופשות, אתם מזכים את הילדים שלכם במלוא היתרונות כתלמידי מחול. לא רק שהם נהנים במהלך השנה מפעמיים בשבוע של שיעורים, הם זוכים לקחת חלק בפעילויות קייטנת מחול שהן פעילויות יומיות. בדרך זו, הם מבטיחים לעצמם התקדמות מהירה ולימוד חומר רב בפרק זמן קצר ללא לחץ. במסגרתה של קייטנת מחול – רבים מהילדים העידו על עצמם כי התקדמו מהר בתחום וצברו מומנטום חיובי בו. אם אתם רוצים להבטיח כי הילדים שלכם יתפתחו מהר בענף הריקוד, בלט לילדים במהלך החופשות הוא מסלול מושלם, אשר יבטיח התקדמות מהירה בכיף גדול. אם הילדים שלכם מעוניינים להתמיד במחול, קייטנת מחול תהייה עבורם את הפתרון המושלם.