קורס שיווק ומכירות לעצמאיים בתחילת דרכם – כך מומלץ לבחור את מסגרת הלימוד

לא יהיה זה סוד לומר כי קורס שיווק ומכירות מהווה את השאיפה של חלק גדול מהעצמאיים המכוונים להצליח בפעילותם הכלכלית. פתיחת עסק היא לא מאורע פשוט כלל ועיקר אבל מי שיש לו אמביציות לתחום בו הוא עוסק עשוי להגיע לגבהים חסרי תקדים בו, אם יתנהל נכון כבעל עסק. לשם כך, גיבשנו לכם את הקריטריונים המנצחים לבחירת קורס שיווק ומכירות שיזניק אתכם קדימה. קריאה מהנה!

לימוד מושגי בסיס בחיי העצמאי

חשוב ללמוד מושגי בסיס תחיקתיים ואחרים בשגרה של העצמאי: כיצד ליישם פתיחת עסק במע"מ ובמס הכנסה (בפועל, במס הכנסה, כי דיווח למע"מ נעשה רק אם השכר שלכם גדל לרמה של עוסק מורשה. עד אז אתם עוסקים פטורים ממע"מ), כיצד לבחור את המייצג שלכם (רואה חשבון או יועץ מס) הכרת הדו"חות השנתיים והרב שנתיים כמו דו"ח שנתי והצהרת הון, ועוד. במילים אחרות, לעצמאות יש מחיר והוא הביורוקרטיה הזו. זה מה שילמדו אתכם בשיעורים הראשונים על מנת להכניס אתכם ל- MODE של העצמאי וללמוד תוך כדי תנועה. היתרון של העצמאי הוא בכך שיש לו סיכוי רב יותר למנף את עצמו מאשר שכיר גם אם מדובר בשכיר בכיר, זאת על אף כל הגזירות שהרשויות משתיתות על הראשון. מי שמחפש עלייה ברמת השכר ורמת החיין בכלל יעשה זאת בדרך כלל במסגרת עצמאית.

הכוונה להקמת עסק משגשג

לימוד שיטות לבחירת תחום העיסוק שלכם : דרך חוזקות, דרך תחומי עניין תיאורטיים, ועוד. חשוב להגיע לתחום שלכם עם כמות ידע רבה ושוברת שוויון, יכולת כבירה באיזושהי מלאכה וכד'. בדרך זו אתם משיגים יתרון התחלתי על רוב המתחרים ויכולים לקיים בזכות העסק את שגרת החיים שלכם בקלות, כשהעבודה לא מתבצעת תחת תנאי קושי. זהו תנאי הבסיס להקמת כל עסק משגשג. וכעת, ניגש לחומרים העוסקים בשיווק ומכירות.

לימוד שיווק ומכירות באינטרנט ובאופן פרונטלי

תוכלו ללמוד כיצד לתוות (מלשון תווית) את המוצרים והשירותים שלכם, כיצד לקרוא להם, כיצד לבחור שם מפוצץ במיוחד לכל אייטם שיהווה כלי מכירה לכל דבר ועניין, כיצד להניע את המשתמש האינטרנטי או הפרונטלי לפעולת קנייה, עבודה עם שיטת המתנות (שליחת מתנה ללא עלות כמו מקבץ טיפים או בעלות מופחתת מבלי שהמקבל יצטרך לשלם) על מנת לגייס קהלי קונים חדשים, ועוד. קורס שיווק ומכירות יספק לכם את כל הכלים כיצד לממש את מכירותיכם על הצד הטוב ביותר.