קורס חשבי שכר

לכל סוג עבודה יש עשרות קורסים .היום קורסים זה הדבר. כולם רוצים ללמוד, להעמיק ידע, לקבל העשרה. ושפע המכללות בהחלט מאפשרות את זה במגוון של קורסים – חשבי שכר, ניהול משרד, שמאות בתים ועוד. הכל לטובת המעוניינים ללמוד. ברוב מקומות הלימוד מעבר למגוון האפשרויות, מנסים ליצור אוירה נעימה ללומדים ולהציע לימודים ברמה הגבוהה ביותר.

לכן, לפני שאתם בוחרים לאן ללכת, חשוב מאוד לבדוק את מקומות הלימוד השונים על מנת שתוכלו מאוחר יותר להחליט באיזה מקום הכי נכון עבורכם ללמוד ואיזה קורס יציע לכם את רמת הלימודים הגבוהה ביותר ויכולת לצאת מהלימודים ולמצוא עבודה טובה ומשתלמת.

 

קורסי חשבי שכר והנהלת חשבונות

מכללות רבות מציעות קורסים בתחומים שונים של חשבונאות. באחת המכללות ראינו את האפשרויות הבאות, קורסים כמו קורס חשבי שכר, הנהלת חשבונות 1, הנהלת חשבונות 2, ייעוץ מס ועוד. למה כל כך הרבה קורסים בנושאים שנראים חופפים? מה ההבדל בין קורס חשבי שכר ובין קורס הנהלת חשבונות? בלימודי קורס חשבי שכר מכשירים אתכם להיות חשבי שכר בחברה, כלומר להיות אחראים על התחום הספציפי של הכנת המשכורות לעובדי החברה, בעוד שקורס הנהלת חשבונות יאפשרו לכם להיות מוסמכים בהנהלת חשבונות ולטפל בכל נושא החשבוניות, התקבולים והתשלומים של החברה. כמובן שבלימודי קורס חשבי שכר מקבלים השכלה גם בתחומי החשבונאות, הביטוח הפנסיוני ודיני העבודה. כל מה שיש לו נגיעה למשכורות העובדים.

 

מה עוד יש לדעת על קורס חשבי שכר?

הקורס הינו קורס מתקדם למי שכבר מנהל חשבונות או מנהל כספים מוסמך. כדי להתקבל לקורס חשבי שכר יש להיות בוגר של קורסי הנהלת חשבונות סוג 1 וסוג 2 שגם עברו את בחינות של משרד התעשייה והמסחר. קורס חשבי שכר כולל בין 120 ל-150 שעות ומשכו כחצי שנה, הכל בהתאם למוסד הלימודים ולשעות הלימודים על פני השבוע. מסיימי הקורס יקבלו תעודת גמר קורס חשבות שכר. לאחר בחינה של התמ"ת יהיו זכאים גם לתעודה מקצועית שהם רשאית לעבוד כחשבי שכר. בהצלחה.