ניקוי בית עצמאי או על ידי חברת ניקיון? עצות למתלבט

בשונה מחברות אחרות, כאן לא תשמעו שתמיד כדאי לקרוא לחברת ניקיון, גם בניקיון השבועי. לא נספר לכם על כך שהחברה תמיד עדיפה בכל מצב. ישנם מצבים בהם בהחלט לניקיון העצמאי יש עדיפות, אך לעומתם ישנם מקרים בהם אי לקיחת חברת ניקיון חיצונית תהיה טעות פטלית. במילים אחרות, אנחנו לא באים למכור לכם, אלא לייעץ לכם מה נכון בכל מקרה לגופו. מי שיקרא מאמר זה יזכה לא רק בבית נקי, אלא גם בנכס משובח, שיהיו לכם רק סיבות להתגאות בו, ואף לדרוש יותר עבור מכירתו או השכרתו בעתיד.

אם מדובר בניקיון שבועי בלבד, מוטב שתבצעו אותו בעצמכם

בעולם מקביל, בו אין משאבים וכל אחד רוצה את הטוב ביותר, ללא עלות, ברור כי חברות ניקיון יהיו עדיפות, אך לצערכם זו אינה המציאות. על כן, אנו סבורים כי אדם צריך לנקות את ביתו בעצמו או לשכור עוזר/ת בית בודד/ת במחיר מוזל במקרים אלה. חברת ניקיון תושכר במקרים מיוחדים שמהווים ציון דרך חשוב בקיומו של הנכס.

במקרים הבאים מומלץ מאד כי תזמינו חברת ניקיון דירות

  • טיפול בנכס מוזנח של אגרן, אספן כפייתי, חולה נפש, אדם שעשה את צרכיו בדירה וכד'.
  • השבחת נכס לפני העמדתו למכירה/להשכרה.
  • טיפול תקופתי ארוך טווח בנכס שיש בו מקורות מים עומדים: ג'קוזי, בריכת שחייה, וכד'.

מקרים אלה בחלקם עוסקים בבריאות ובהיגיינה שלכם, ובחלקם עוסקים בשאלה האם יש סיכוי למכירה או להשכרה שלכם להצליח בתעריף שתכננתם. על כן, הם מאד קריטיים לגורל שלכם ושל הדירה, ואין להמר עליהם בניקיון עצמאי בשום אופן.

פעולות אטרקטיביות אשר מומלץ להזמין מחברת הניקיון בתחילת ההתקשרות עמה

פעולות ניקיון דירות מומלצות ייבחרו על פי הבעיות שבבית. במקרים מסוימים נדרש ניקוי בקיטור על בסיס מכונות לחץ מים, ובמקרים אחרים יש צורך לבצע פעולות טכניות ברצפה שהם למעלה מהניקיון הרגיל, כמו למשל פוליש, ליטוש, הדבקת סדקים ברצפה, וכד'. במקרים בהם הוחלט על ניקוי בקיטור – תזיז חברת הניקיון אביזרים עדינים (או תבקש מכם לעשות זאת) בטרם תחילת התהליך. בסופו של יום – מגישה החברה דירה נקייה, מסודרת, מאורגנת, עם רצפה מבריקה שתענוג לדרוך עליה..