מתנות לימי הולדת לעובדים

ציון יום ההולדת של העובדים משמעותי לחיזוק הקשר בין העובד ומקום העבודה. מתנות לעובדות ולעובדים מעניקות להם ערך מוסף. הפתיעו את העובדים שלכם עם מתנות וברכות לקראת יום ההולדת. היחס האישי יהיה משמעותי ומרגש בעבור בעובד. ציון האירוע מבהיר לעובד כי הוא משמעותי לארגון ולצוות המנהלים. העובדים מצפים למתנות ושמחים לקראתן. הענקת המתנה וחגיגת יום הולדת קטנה, מגבשת את העובדים ושוברת את שגרת העבודה במשרד.

אלו מתנות לימי הולדת לעובדים כדאי לרכוש?

תחילה, נמליץ על רכישת מתנות דומות או בעלות ערך שווה. לא תרצו להעניק לעובד אחד מתנה יקרה ואילו לשני מתנה צנועה וזולה. האחידות במתן מתנות יום ההולדת, תעביר מסרים של שוויון ואחדות. בין המתנות הפופולריות ביותר אפשר למצוא שוברים לבילוי במסעדה, סרט VIP, פארק שעשועים ועוד. במידת הצורך, אפשר יהיה לרכוש גם שוברים לרכישת ספרים, דיסקים של מוזיקה או סבונים ומוצרי טיפוח.

מעסיקים רבים סבורים כי השוברים הם מתנה מאוד בנאלית ומשעממת. הם מעדיפים לרגש את העובדים שלהם עם מתנות צבעוניות, יפות ומיוחדות. בעבורם, וזה נכון. לכן כדאי למצוא דווקא מארזי מתנות לימי הולדת לעובדים. המארזים כוללים ממתקים, מוצרי טיפוח, פריטים מיוחדים לעיצוב הבית, כלי מטבח ועוד. על פי רוב, נהוג להחזיק במלאי מספר סוגים של מתנות. אפשרו לעובדים שלכם לבחור בעצמם את המתנה שהם רוצים מתוך המלאי הקיים.

מתי כדאי להזמין מתנות לעובדים?

חברות גדולות אשר מעסיקות עשרות עובדים, מציינות מספר ימי הולדת בכל חודש. עליהן להחזיק במלאי באופן קבוע מתנות לימי הולדת. איחור במתן המתנה עשוי להתפרש כזלזול. על כן, אנו ממליצים על הזמנות קבועות של מתנות לעובדים. הטילו את האחריות להזמנת המתנות על אחד העובדים. הגדירו מראש כמות קבועה של מתנות והקפידו לבצע הזמנות של מתנות חדשות דרך קבע.

אם אתם סבורים כי רכישת המתנות מורכבת ומסורבלת, זה לא כמו שאתם חושבים. כל מה שאתם צריכים זה לעבוד עם ספק קבוע שיספק לכם מתנות יום הולדת לעובדי החברה שלכם, ולהיות בטוחים כי כולם יהיו מרוצים.