מתנות ליום האהבה – להראות שאתם אוהבים

לכל אירוע יש סוג מתנות אופייניות לו. כאשר אתם מגיעים לחתונה אתם מביאים איתכם צ'ק שמן בתוך מעטפה, כאשר אתם מגיעים לברית או בריתה, אתם מביאים צ'ק קטן יותר מלווה בבגד חמוד לתינוק, כאשר אתם חוגגים יום הולדת לבת שלכם, אתם קונים לה בובה או סט יצירה, וכאשר אתם חוגגים יום הולדת לחבר או בן משפחה מבוגר, אתם קונים לו או לה משהו שישמש אותם וישמח אותם. ביום האהבה, המתנה שאתם רוצים לקנות היא מתנה שפשוט אומרת "אני אוהב/ת אותך".

מתנות שאומרות "אני אוהב/ת אותך"

מתנות ליום האהבה לא נמדדות בכסף, והן לא נמדדות במידת השימושיות שלהן. מתנה שקונים ומעניקים ביום האהבה לא מיועדות לסייע לבן הזוג להגשים את חלומו, או להשלים את סט הציוד ההיקפי למחשב. מתנה של יום האהבה היא מתנה שעוסקת באהבה, שמסמלת אהבה ושאומרת אהבה לצד השני, מתנה שמשקפת את האהבה שלכם כלפי בן או בת זוגכם, ומציגה את המחוייבות שלכם לקשר הזוגי, מאשררת את העובדה שאתם עדיין אוהבים.

מתנות ייחודיות ליום האהבה בלבד

בהתאם לכך, תשכחו מכל המתנות שאתם רגילים להעניק במשך השנה לבני משפחה ולחברים, והתמקדות במתנות של אהבה. זר פרחים עם טקסט אהבה שחיברתם בעצמכם, סט של שוקולד מובחר לבן או בת הזוג המובחר/ת ארוז בתוך קופסת לב אדום, כיסוי לאייפון עם ציור גדול של לב ותמונה זוגית משותפת מודפסת עליו, שיר אהבה מלווה בבקבוק שמפניה עם זר פרחים, או כל מתנה אחרת שפשוט אומרת לצד השני "אני אוהב אותך".

מתנות שקונים לאיש או לאישה שאוהבים

זכרו כי מתנות לאישה או לגבר ליום האהבה אינן נמדדות בכסף, ואינן נמדדות במידת השימושיות שלהן. סט הלבשה תחתונה סקסי לבת הזוג היא יותר מתנה עבורך מאשר עבורה, ואותו כנ"ל אם אתה קונה לה אקס בוקס לסלון. יום מפנק בספא, ארוחה במסעדה, או כל פעילות שעושים ביחד כזוג, יכולה להיות מתנה יפה, ובנוסף שלל מתנות קטנות שצועקות אהבה בצורה שלהן, בצבעים שלהן, בסמליות שלהן, אלו הן המתנות שאתם רוצים להעניק לאדם שאתם אוהבים ביום האהבה.