מתי כדאי להזמין שירותי הובלות קטנות?

אחת השאלות הנפוצות ביותר כאשר מתכוננים להובלה היא מתי כדאי להזמין שירותי הובלות קטנות? התגובה הקצרה היא שעדיף להתחיל להתקשר למובילים בהקדם האפשרי, במיוחד אם אתם מתכננים מעבר במהלך חודשי הקיץ, שהם בדרך כלל התקופה העמוסה ביותר בשנה.

הקדישו לעצמכם לפחות שמונה שבועות לפני המעבר להזמין הובלה. במידת האפשר, הזמינו 12 שבועות מראש, במיוחד אם אתם מתכננים מעבר דירה בעונת השיא כמו הקיץ.

עבור הובלות בתוך אותה עיר, תוכלו לחכות גם עד שבועיים לפני תאריך המעבר. רק זכרו, ככל שתתחילו מוקדם יותר, כך תקבלו עסקה טובה יותר ומבחר גדול יותר של חברות הובלות שיהיו פנויות עבורכם וזה עושה הבדל במחיר שתשלמו, בכסף שתחסכו ובאיכות השירות שתקבלו מחברת ההובלות.

מעבר מקומי באותה עיר במהלך הקיץ

אם אתם עוברים דירה במהלך הקיץ, הזמינו בהקדם האפשרי. באופן אידיאלי, חודשיים לפני תאריך המעבר. בערים גדולות ועמוסות, לפחות ארבעה שבועות, אבל דעו שאם יש לכם רק חודש או פחות לפני המעבר שלכם, יהיה לכם מבחר מוגבל של חברות הובלות. רוב המובילים הטובים יהיו כבר תפוסים ככל שתחכו.

מעבר מקומי בתוך אותה עיר מחוץ לעונה

אם אתם לא עוברים דירה בקיץ, אז אתם יכולים להזמין את חברת ההובלות בין שבועיים לארבעה שבועות לפני תאריך המעבר. זכרו, גם במהלך הסתיו, החורף או האביב, מובילים טובים לא תמיד יהיו פנויים ולכן תמיד ההמלצה היא לשריין את התאריך מוקדם ככל האפשר.

מעבר לעיר אחרת במהלך הקיץ

פניה אל חברת הובלות קטנות 10 עד 12 שבועות לפני המעבר מספיקה,  אך כדאי לאפשר לפחות חודשיים-שלושה, במיוחד אם עוברים בקיץ.

מעבר לעיר אחרת באותה מדינה מחוץ לעונה

עבור הובלה מעיר אחת לאחרת שאינה מתרחשת במהלך הקיץ, אתם יכולים להזמין הובלה ארבעה עד שמונה שבועות לפני מועד המעבר, כאשר חודשיים הוא פרק הזמן האידיאלי הדרוש.

כך תוכלו להיות בטוחים שיש לכם מספיק זמן למצוא את חברת ההובלה המתאימה לכם, לשריין את התאריך הנוח לכם ולקבל את השירות הטוב ביותר עבורכם.