מדריך קצר להתאמת חדר בריחה לקראת בילוי

מעוניינים לדעת כיצד לבחור חדר בריחה שצפוי להתאים לבילוי המתוכנן שלכם? במאמר זה ננחה אתכם כיצד לאתר את המקום שיתאים לכם במדויק. תחום חדרי הבריחה הנו נרחב מאד בהשוואה לתחומי הבילוי השופטים ולכן למי שמתנסה בו לראשונה, מומלץ לקרוא מדריך זה ולבחור במקום האידיאלי עבורו ועבור חבריו ומכריו.

בחרו חדר בריחה הממוקם בסמיכות לאזורי הבילוי שלכם

בדרך כלל, חדר בריחה אינו עומד בפני עצמו. מבלים בו כחלק ממסלול בילוי הכולל ארוחה במסעדה, צפייה בסרט בקולנוע וכד', במסגרת יום הולדת או איזשהו אירוע אחר. מומלץ לעבור על רשימת מקומות הבילוי שתשהו בהם ולבחור חדר בריחה שיהיה ממוקם בסמוך אליהם על מנת להימנע מנסיעות ולהסב לעצמכם מקסימום הנאה ומינימום התעסקות בלוגיסטיקה.

בחרו את חדר הבריחה הייעודי בהתאם לסיפור

כשאתם לקוחות של מתחם חדרי בריחה, בו ישנה אפשרות לבחור את החדר, עברו היטב את העלילות ובחרו בזו שהכי התחברתם אליה. זכרו כי חדר בריחה הוא משחק פתרון חידות, וכאשר העלילה מוכרת לכם, או שאתם מחבבים אותה, ישנו סיכוי רב יותר שתצליחו לפתור מהר את החידות במשחק. לדוגמה, אם אתם באים מתחום משחקי הבלשים, מומלץ לבחור בחדר בריחה העוסק בבילוש ולא בחדר בריחה בסגנון "חפש את המטמון".

בררו מהו משך זמן המשחק הצפוי

חשוב לברר מבעוד מועד מהו משך זמן המשחק, במיוחד אם אתם מתכננים בילוי בהמשך הערב. עיכוב הגעתכם למסעדה, אתר תיירות או סרט קולנוע בשל זמן ממושך מדי של המשחק בחדר הבריחה עשויה לקלקל את הבילוי כולו. לכן, חשוב לבדוק מראש אם אותו חדר בריחה מתאים ללוח הזמנים שלכם ולהירשם אליו אך ורק אם הוא אכן מתכתב עמו.

בדקו הסדרי תשלום, הנחות וכד'

בדקו כיצד ניתן לשלם על הבילוי בחדר הבריחה, האם כרטיס האשראי שלכם ניתן לתשלום בו, האם יש בו הנחה לחיילים, עובדי כוחות הבטחון וסטודנטים, ועוד. חשוב לבצע בירור מוניטרי זה על מנת להבטיח כי יש לכם איך לשלם ולבדוק אפשרויות להורדת מחיר הבילוי ככל שניתן. בירור זה יסייע לכם לדעת אם מחיר חדר הבריחה הוא חלק מהתקציב שהחלטתם להקצות לבילוי המתוכנן.