למה כדאי לכם להעדיף קייטרינג בדרום כשר גם לאירועים שאינם דתיים?

רבים אשר עומדים לחגוג אירוע, ולא משנה מאיזה סוג, והם עצמם אינם שומרי כשרות מתלבטים האם הם צריכים לבחור קייטרינג חלבי כשר בשרון או שהם יכולים לבחור גם קייטרינג שאינו נושא תעודת כשרות. ההתלבטות הזו מוכרת בעיקר לאנשים שאינם שומרי כשרות כלל, והסביבה הקרובה שלהם גם אינה מקפידה על כשרות, ולכן הם לא בטוחים האם יש טעם להזמין קייטרינג כשר, או שהם לא צריכים להתייחס בכלל לקריטריון הזה כאשר הם בוחרים קייטרינג לאירוע שלהם.

ובכן, ככלל, במיוחד בישראל, כדאי לכם בכל מקרה לבחור קייטרינג כשר, ובמאמר זה נסביר לכם בדיוק מדוע.

 

אפשרו לכל האורחים ליהנות מהאירוע

קודם כל, בחירה של קייטרינג כשר לאירוע שלכם תאפשר לכם להיות בטוחים כי כל האורחים, ללא יוצא מן הכלל, יוכלו ליהנות מהאירוע שלכם. גם אם יהיו בו כמה שומרי כשרות בודדים הם לא ירגישו יוצאי דופן או יחושו כי לא התחשבתם ברגשות שלהם. לכן, בחירה של קייטרינג כשר תאפשר לכם להעניק לכלל האורחים את האוכל המתאים לדרישות האישיות של כל אחד מהם, בין אם הם שומרי כשרות ובין אם לא.

 

פיקוח על העבודה של הקייטרינג

בוודאי כבר יצא לכם לשמוע סיפורי זוועה על חברות קייטרינג שנתפסו לאחר שתהליך הכנת האוכל בוצע בצורה שאיננה אסטטית כלל, וללא כל פיקוח ראוי, ולכן בכדי למנוע מצב כזה עבודה עם קייטרינג כשר יכולה להיות פתרון טוב. קייטרינג כזה כולל פיקוח חיצוני של משגיח שלא רק בודק את הכשרות עצמה, אלא גם משמש בתור מפקח חיצוני שחברת הקייטרינג לא תרשה לעצמה לפעול בצורה שלא ראויה לידו, ולכן בחירה בקייטרינג עם כשרות היא עדיפה.

 

אין הבדל משמעותי במחירים

בניגוד למה שרבים חושבים, היום ההבדל בין קייטרינג כשר ללא כשר, במיוחד כאשר מדובר בארוחה חלבית או צמחונית, הוא לא כל כך גבוה. בחירה בקייטרינג כשר לא תגרום לכם להוצאות גבוהות מאוד והבחירה בקייטרינג שאינו כשר לא באמת תביא אתכם לחסכון גדול במיוחד.