כמה זמן מראש כדאי לתאם חדר בריחה ליום הולדת?

רוצים להזמין את כל החברים שלכם ביום ההולדת לאטרקציה מהנה ולחוויה שתהפוך את יום ההולדת שלכם ליום הרבה יותר מיוחד ומהנה עבורכם ועבורם? אם כן, חדר בריחה  בהחלט יכול להיות האופציה המתאימה עבורכם.

היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה בעיר, כך שתוכלו לבצע השוואות ובדיקות שונות וכך בסופו של דבר לבחור חדר בריחה המתאים ביותר עבורכם. ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי חדר הבריחה אליו אתם מעוניינים להגיע באמת יהיה פנוי עבורכם ביום ההולדת, קראו את המאמר הבא ותדעו כמה זמן מראש כדאי לכם לשריין אותו.

מוקדם ככל האפשר

ככל שתשריינו את חדר הבריחה מוקדם יותר, כך הסיכוי שהוא יהיה פנוי ביום ובשעה המתאימים לכם יהיה גדול יותר, וייתכן כי גם תוכלו לקבל מחיר משתלם ונוח יותר בשל העובדה שאתם מבצעים הזמנה מוקדמת.

יחד עם זאת, לפני שאתם ממהרים להזמין חדר בריחה, הנה כמה דברים שעליכם לבדוק ולוודא:

  1. כמות המשתתפים – בדקו עם החברים או בני המשפחה שתרצו שיצטרפו לחגיגה שלכם כמה מהם יוכלו להגיע ביום ובשעה בהם אתם רוצים לקיים את יום ההולדת. כך תוכלו לדעת מה גודל הקבוצה שלכם, וחשוב לדעת זאת מראש שכן הדבר יכול להשפיע גם על חדר הבריחה שתבחרו (ישנם חדרים שלא יתאימו לקבוצה בגודל שלכם, כאלו אשר בהם צריכים קבוצה קטנה או גדולה יותר), וכך גם תוכלו להזמין מראש את המקומות ואפילו לקבל מחיר משתלם יותר עבור הקבוצה כולה.
  2. סגירה מוחלטת של המתחם – אם אתם רוצים להיות בטוחים כי בזמן האתגר רק אתם והקרובים לכם תשתתפו בו, וודאו מראש כי אכן המתחם נסגר בזמן שאתם נמצאים בו ולא מכניסים מבקרים אשר מגיעים למקום ללא קשר אל הקבוצה שלכם באותה השעה. כך החוויה תהיה אישית יותר ותוכלו ליהנות מהביקור במתחם ומהאטרקציה שלכם ביום ההולדת בצורה הטובה ביותר שניתן.