כל מה שרציתם לדעת על חדר בריחה בתל אביב

חדר בריחה בתל אביב הוא חוויה לכל המשפחה והחברים! העיר מאכלסת עשרות חדרי בריחה, ולכן מאד חשוב לדעת איך לבחור אותם נכון ולהסב לעצמכם בילוי מעולה המתאים לדרישות של האירוע שלכם. לרוב, חדר בריחה יהיה חלק מאירוע קיים משתי סיבות: פרק הזמן לבילוי בו לרוב אינו עולה על שעה אחת. שנית, חדר בריחה לא מקנה לכם זמן להתייחד לדיבור, לשיחה וכד' עם שותפיכם לבילוי. זהו בילוי מאד עסוק ואינטנסיבי אשר לרוב מן הראוי שישולב עם עוד אטרקציות במסגרת אירוע כולל.

חשוב מאד לבחור את חדר הבריחה על פי צרכיו הבסיסיים של האירוע שאתם חוגגים

בין אם זה בילוי מזדמן עם חברים או יום הולדת לקרוב משפחה, אירוע גיבוש לעובדים או אירוע משותף לקבוצות סטודנטים – חשוב לבחור חדר בריחה המתאים לסיטואציה. הבחירה צריכה להתבסס על יתר האטרקציות המתהוות באירוע: מרחק חדר הבריחה ממקומות האטרקציות, והתאמתו כמקום בילוי לאוכלוסייה שמתארחת בו אתכם. אם מדובר בחברים קרובים בלבד, וכולכם צעירים, בריאים ולא סובלים ממגבלות כמו היריון, התקפי לב וכד' ניתן לבקר גם בחדר אימה וגם במסגרת חדר בריחה עם פתרון קבוצתי של המשחק. במידה ואתם קבוצה גדולה עם אנשים בגילים שונים, אל תיקחו סיכונים. הזמינו רק חדרי בריחה רגילים עם פתרון חידות קבוצתי.

מומלץ לוודא שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים: פרטים על חדר הבריחה הנבחר

העלילה של החדר, משך התהוותה (בדקות), עלות חדר הבריחה, אפשרויות התשלום (אשראי, מזומן, שיקים, ועוד). את כל פרטי המידע הללו חשוב מאד לדעת אפריורית ולגשת אל אותו חדר בריחה כשאתם יודעים בדיוק מה קורה שם מכל בחינה שהיא.

ודאו כי החדר מתאים לכמות האורחים שאתם מבקשים להכניס אליו

ישנם חדרי בריחה ל- 10 איש וישנם חדרים לפחות או יותר מכך. חשוב לבדוק מראש מהי המגבלה ולוודא שהחדר מתאים לאינכם עוברים את התפוסה המלאה. חדר בריחה בתל אביב הוא אתר שקיים בתפוצה רחבה בעיר, ועל כן גם אם תגלו שהחדר שרציתם לא מתאים, אנו בטוחים כי תמצאו אחד שעונה לדרישות. חדר בריחה בתל אביב הוא חוויה בין השאר בשל היותו נפוץ בעיר ובאזורים שונים.