כל מה שחשוב לדעת על שירות השכרת כספות

שירות השכרת כספות הינו שירות המאפשר לכם לשמור על החפצים היקרים שלכם במקום בטוח, שירות המאפשר לכם לישון בשקט בלילה ולהיות בטוחים כי החפצים החשובים שלכם נמצאים במקום שמור ומוגן.

חברת בריקסטון מעניקה לכם שירות הכולל השכרה של תיבות אחסון בגדלים שונים, כך שתוכלו להתאים את התיבה שאתם משכירים לצרכים שלכם, ולתכולה שתרצו לאחסן בה. תוכלו לבחור באופן שרירותי ובהתאמה אישית את סוג התיבה, תקופת ההשכרה ועוד, כך שבכל פעם שתצטרכו לשמור על רכוש יקר או פרטי מאוד, תוכלו לעשות זאת ללא כל בעיה.

למה כדאי לבחור בשירות השכרת כספת פרטית ולא בבנק?

שירות השכרת כספת במתחם פרטי מעניק לכם יתרונות רבים שהבנק לא יוכל להציע לכם. לדוגמא, ברוב הבנקים האבטחה היחידה הינה דרך מצלמות אבטחה, במתחם כספות פרטי, לעומת זאת, תמצאו שילוב של מצלמות אבטחה יחד עם שומרים מקצועיים וחמושים.

בנוסף, בבנקים ישנן הגבלות שונות כמו הגבלה במספר הביקורים, או שעות ביקורים מצומצמות יחסית, בעוד מתחם כספות פרטי יעניק לכם שירות נרחב יותר, מספר ביקורים חופשי יותר ושעות ביקור רבות יותר ולכן השכרה של כספת במתחם כספות פרטי הינה ללא ספק משתלמת וכדאית יותר.

מחפשים השכרת כספות במרכז? פנו אל חברת בריקסטון!

אם אתם מחפשים שירות של חדר כספות במרכז ולא רוצים להתפשר על איכות ומקצועיות וכמובן, על בטיחות, פנו אך ורק אל חברת השכרת הכספות בריקסטון. זוהי החברה המובילה בתחום מתחמי השכרת הכספות הפרטיים, חברה שנחשבת לחלוצה בתחום ומתמחה בפתרונות אבטחה מסיביים אשר יבטיחו את שלומם של החפצים שלכם.

החברה פועלת בזכיינות מחברה בריטית המתמחה במתן שירותי אבטחה למסמכים ומוצרים יקרי ערך,  והיא הוקמה ופועלת בליווי מלא של צוות ייעוץ מנוסה מבריטניה, צוות המעניק שירותים לחברות דומות ומובילות בכל רחבי העולם.

מתחם הכספות של חברת בריקסטון, הנמצא במרכז תל אביב, הינו אחד ממתחמי הכספות הפרטיים המתקדמים ביותר בעולם, ובו ניתן למצוא שילוב בין טכנולוגיות חדישות ויוצאות דופן אשר הופכות את המתחם לבטוח ושמור במיוחד.