כל הפרטים על החלפת מצבר שלא במוסך

החלפת מצבר הוא טיפול שנדרש מדי פעם במכוניות שלנו. מצבר הוא לא מוצר שמחזיק לנצח; הוא כמו סוללה למנוע. כשהיא נגמרת, צריך להחליף אותה, ממש כמו מילוי דלק. זה לא אומר שהרכב אינו תקין, אלא שהמצבר פשוט בא על סיומו. החלפת מצבר עשויה להידרש גם באמצע הדרך. אינכם יודעים מתי הצורך הזה יתעורר, אך כשהוא יתעורר הרכב יעצור ולא יניע עוד. כך תתנהלו כאשר הבחנתם שזה קורה.

הזמינו מוסך נייד

אתם תקועים: אין לכם את הפריווילגיה להגיע למוסך. ניתן אמנם להזמין גרר אבל בשביל מצבר זה בזבוז יקר של משאבי זמן וכסף. היעיל ביותר הוא להזמין מוסך נייד אשר יזרים אליכם עובד מוסמך שיבדוק את הרכב, ישלוף את המצבר הגמור ויתקין במקומו מצבר חדש. ההתקנה מתבצעת באמצעות העזרה שלכם, כי אתם תצטרכו לתת סל"ד בדוושת הגז על מנת להטמיע את המצבר החדש. עובד המוסך ינחה אתכם כיצד לדווש בדוושת הגז על מנת להטמיע את המצבר החדש שהוא מטמיע במכונית שלכם.

השירות המהיר ביותר לחילוץ נהגים תקועים

גרר זקוק לאחיזה נוחה עלך מנת להעלות את הרכב, אבל מה תעשו אם תיתקעו בסמטה ביפו או ברמלה? מוסך נדרש להגעה אליו. אבל מוסך נייד יכול להגיע עד אליכם בכל נקודה ולבצע החלפת מצבר על פי דרישה. השירות מתבצע על ידי עובד מוסמך אשר גם יפגין שירותיות וגם יספק את שהוא צריך לספק על מנת שהרכב יחזור לכשירות מלאה.

השירות האולטימטיבי לכל נהג

כשאתם נתקעים – אין הרבה זמן להתמהמה, ולכן הכי טוב לחייג אל מוסך נייד. עובד מוסך זה שיגיע בניידת שירות יבדוק את הרכב שלכם ויעשה את הנדרש: במידה והמצבר גמור – יחליף אותו. במידה והוא מלא, יבדוק את מד הדלק וימלא דלק כאשר זה נדרש. במקרה כזה המילוי יתבצע בג'ריקנים ואתם תשלמו לעובד מוסך נייד על הדלק שצרך עבורכם. כך, תוכלו להבטיח נסיעה חלקה ליעד שלכם בלי לעבור בתחנת דלק, כמו שקורה כשמזמינים גרר. שירות מצבר עד הבית אינו רק החלפת מצבר אלא ביצוע כל פעולה, כולל מילוי דלק, על מנת לחלץ אתכם ממצב של רכב תקוע.