כך מומלץ לבחור חומרי אריזה ותלייה מקצועיים

מעוניינים לדעת כיצד לבחור את חומרי האריזה שלכם? יש לכם מתלים למטבח שמיועדים למשקלים קלים ואתם מעוניינים לשדרג אותם לתליית מחבתות וסירים? על כל הנושא של אבטחת חבילות ומתלים באמצעות סרטי הדבקה קשיחים – נפרט במאמר זה. איפה באמת מוצאים את הסרטים הטובים, אלה שלעולם לא נפרמים? וכיצד תדעו מהו הסרט שמתאים לחבילה או למתלה-מטבח שיש ברשותכם? כל מה שרציתם לדעת על אבטחת ציוד באמצעות סרטי הדבקה תוכלו לדלות במאמר זה.

חומרי אריזת חבילות ייעודיים לקופסאות הסגורות שלכם

קופסה סגורה עשויה להיות מפלסטיק, מתכת, עץ או קרטון. כבן משפחתו של הנייר, ככל שהקופסה היא מקרטון היא מוגדרת כחבילה, ועל כן סרט האבטחה המתאים לה הוא סרט הדבקה חד צדדי. בצד אחד מדביקים והצד השני אינו מכיל דבק. חומרי אריזה מסוג זה עשויים להיות מבוססים על ניילון דביק או נייר דביק בהתאם לצרכים שלכם. בדרך כלל הסביבתנים שביננו ירכשו נייר הדבקה במקום ניילון מטעמי איכות הסביבה. באשר לחבילות שלא עשויות מקרטון, למשל חבילות עץ, ניתן להסדיר חומרי אריזה מתכתיים כמו למשל סרטי מתכת נצמדים ומתהדקים או סרטים גמישים לקשירה באמצעות לולאות.

חומרי תלייה למתלי המטבח וחדרי השירות בבית ובמשרד

נייר דבק דו צדדי הוא שחקן המפתח בתחום זה. נייר הדבק מגיע ברמות עוצמה שונות המתאימות למשקלים שונים. נייר דבק דו צדדי המשמש לתליית כף מחוררת אינו כמו נייר דבק שבאמצעותו ניתן לתלות מחבת על אותו מתלה. ואולם, יש דברים שלא תלויים רק בחברת הקשירה שלכם. אם רכשתם מתלים מפלסטיק ומעץ, סיכוי סביר שלא ניתן לתלות עליהם מחבתות ללא קשר לעוצמת נייר דבק. הוא אמנם יישאר אבל נשקפת סכנת שבירה למתלה שרכשתם. מתלי מתכתי בדרך כלל מיועד לכל סוג של תכולה תלויה, לרבות סירים כבדים, אם משתמשים בסרט הדבקה עוצמתי המיועד למשימה זו: נייר דבק דו צדדי מטעם חנות מוסמכת עבור חומרי אריזה וקשירה.

יתרונות חנות חומרי אריזה וקשירה

מכירת סרטי הדבקה ואריזה מכל סוג, מכירת מוצרים נלווים כמו מכונת קשירה ניידת והשתתת הבאנדל המלא לקשירה, הפצה ותלייה לו זקוק הלקוח. ייעוץ לקראת רכישת המוצרים המקצועיים ביותר מובטח.