טפט לדלת כניסה – הכלי העיצובי שישנה את המראה שלה

אחד האתגרים המרכזיים בבית הוא עיצוב דלת הכניסה וזאת משום שרובנו עובדים עם דלתות בטחון. דווקא בתחום העץ והפולימר ישנן המון דלתות כניסה מאס מעוצבות ובסגנונות אותנטיים ומהודרים אבל הן כאמור לא דלתות בטחון. משקיעים משתמשים בהן כדי לחסוך במחיר אך דיירים שגרים בכזו דירה ללא ספק חשופים לפריצה. זו דלת דקה וקלה מאד לתפעול. מאידך, הבעיה עם דלת כמו שיריונית חסם, פלדלת או רב בריח היא שישנם מעט מאד עיצובים עבורן. דיירים רבים מעידים שהם בחרו בדלת מסוג כזה שלא מהטעם העיצובי אלא מטעמי בטחון נטו. האם ניתן להביא דלת כזו למצב 100% מעוצב כמו שהדייר היה רוצה אם הייתה לו האפשרות לבחור? התשובה היא כן. באמצעות טפט לדלת כניסה.

עיצוב ראשוני של הטפט

באמצעות הדמיית מחשב של חברת עיצוב דלתות כניסה ניתן לבחור בטפט המתאים ביותר עבורן. היכנסו לעמוד החנות ובחרו בהדמיית המחשב. שם ניתן למצוא מגוון רחב של טפטים מעוצבים העשויים להתאים לדרישות העיצוב שלכם בגוון ובמרקם.

המלצה: התאימו את הטפט לפרספקטיבת החדר

אמנם גודל הטפל הוא כגודל הדלת, אבל לפרספקטיבה יש משמעון גם בגוון ולא רק במימד. גוון כהה באופן יחסי יתאים בדרך כלל לחדר קטן בעוד גוון יותר בהיר יתאים לחדר שהוא באופן יחסי יותר גדול. בחירה הופכית עלולה ליצור מראה של דלת כניסה בעלת מראה אוורירי שכלואה במתחם מוגבל או דלת עם מסתורין שמתאים כל כך למרחבים קטנים אך מצוי בגדולים. מאי-התאמות  עיצוביות אלו מומלץ להימנע ולכן אינכם צריכים לוותר על החלום לעצב את הדלת בצבע שבחרתם. כשאתם באים לבחור את הגוון ונדרשים לקבוע אם הוא יהיה בהיר או כהה מהרגיל, מומלץ להיעזר בגודל מבואת הכניסה כפרמטר.

התקנת הטפט בבית הלקוח

טפט לדלת כניסה דורש הדבקה מדויקת שתיעשה על ידי עובדים מיומנים המגיעים מתחום דלתות הכניסה. בחברה זו משווקים גם דלת כניסה במבצע – דלת בטחון איכותית, כולל התקנה וכל מה שנדרש לעיצוב ותחזוקת דלת הכניסה שלכם. את מבואת הכניסה שלכם ניתן להפוך לפנינה של הבית אם תשקיעו בעיצוב שלה ותבחרו בדלת ובטפט המתאימים ביותר להצבה. בהצלחה!