טיפים שכדאי להכיר לגבי רכישת דיו למדפסת

כיצד מומלץ לרכוש דיו למדפסת וליהנות ממחירים לא יקרים? כיצד ניתן להוסיף לכך גם איכות מובטחת למוצרים ללא החזרות? השירות תקף גם לרכישת טונרים למדפסות לייזר. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד מומלץ בימינו לבחור ספק למוצרים מתכלים למדפסת ולדעת שעשיתם את מה שצריך בשביל שתרגישו את התמורה לאגרה ושיש לכם על מי לסמוך בתחום זה.

טיפ מס' 1 – רכישה באינטרנט עדיפה על רכישה בחנות

רכישה באינטרנט מוסדרת במקום שאינו חנות מחשבים אלא עוסק רק במכירת דיו וטונרים. המשמעות: יש למקום את כל משאבי הבדיקות להם הוא זקוק והוא יבצע אותן באחריות רבה. יצרן או יבואן שלח ארגזים? הם לא ייקלטו למכירה אלא לבדיקה. נמצאו פגומים? הם יישלחו בחזרה לספקים ימים רבים לפני שהועמדו למכירה. לכן, אתם חסינים ממפגש עם מוצרים יבשים, חסרים או לא עובדים כשאתם רוכשים דיו למדפסת באינטרנט.

טיפ מס' 2 – הסכמי יבוא – יתרון

הסכמי יבוא הם בין החברה האינטרנטית ממנה רכשתם לחברות הספק: היצרניות והיבואניות של הדיו. הם מתהווים בעקבות כך שהאחרונות רואות שאין החזרות, אלא בימי קליטת המשלוח. ככל שאין החזרות מכם ומלקוחות נוספים, זה הרבה יותר קל עבור הספקים ועל כך הם מתגמלים את החנות במחיר פתיחה זול. הדבר מאפשר לה למכור לכם טונרים ומחסניות דיו למדפסת במחירים נמוכים במיוחד אשר יחסכו לכם עשרות אחוזים במחיר מוצרי ההדפסה.

טיפ מס' 3 – שירות מתקדם ומותאם אישית – יתרון

חברת שירות עבור דיו למדפסת אשר מספקת הדרכות עבור הקונים שלה, כולל כאלו שלא יודעים מהו הדגם עבור המדפסת שלהם, מהווה יתרון מובהק עבורכם. היא צפויה לעדכן את הצרכנים המנוסים יותר במבצעים, הנחות ודגמים חדשים של דיו ממוחזר. כמו כן, המשלוחים שלה נעשים מדלת לדלת ללא צורך להגיע למרכז חלוקה חיצוני.