טיפים שימושיים לבחירת חדר בריחה בתל אביב

כאשר אתם עומדים לבחור חדר בריחה בתל אביב, מומלץ לקרוא מספר טיפים מבעלי ניסיון שצברו ידע רב ואיכותי בנושא חדרי בריחה. בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם בילוי מענג, מהנה וכזה שיתאים לאירוע שמקושר אליו. חדר בריחה מהווה חוויה חסרת פשרות עבור מי שבחר בהתאם לצרכיו את מתחם הבילוי שלו.

טיפ מס' 1: יש לכם קשישים, ילדים וכד' בקהל המוזמנים? בחרו רק חדר בריחה המבוסס על חידות

חדר בריחה המבוסס על הימלטות, ללא החידות, יהווה נטל רב מאד עבורם ועשוי להוביל אותם לסיכונים כמו התקפי לב או עילפון. אל תתנו לזה לקרות. סגרו בילוי רק במסגרת חדר בריחה שהמשחק בתוכו הוא פתרון חידות קבוצתיות. בדרך זו אתם מבטיחים לעצמכם ולקהל שהזמנתם בילוי מהנה, מענג ומרתק ללא אילוצים המביאים לצבירת מתחים וחוסר הנאה.

טיפ מס' 2: מומלץ לבחור בחדר בריחה שאתם מכירים את העלילה שלו

חלק מחדרי הבריחה מבוססים על עלילות מוכרות וידועות וחלקם מבוססים על יצירות פרי ניסוחה של ההנהלה. בשני המקרים מומלץ לקרוא היטב מהו הסיפור של חדר בריחה, איזו דמות אתם מגלמים, טובה או רעה, ומה אתם צריכים לעשות כמי שנמצאים בנעליה. בדרך זו תגיעו למשחק ללא הפתעות ותוכלו לחזות עוד לפני שיצאתם מהבית אם החדר ייסב לכם כיף והנאה.

טיפ מס' 3: בחרו בחדר בריחה סמוך למקום האירוע אשר קבעתם

בכך, תוכלו להבטיח לעצמכם חדר בריחה אולטימטיבי משום שהוא קרוב למתחם הבילויים שלכם ועל כן, יאפשר לכם להביא אורחים בקלות. בנוסף, חדר בריחה שצמוד למתחם האירועים יאפשר לכם לבלות ברצף בלי אילוצים לוגיסטיים של הסעות ותזוזות שונות. מי שמעוניין לבלות במסגרת חדר בריחה וגם ליהנות יבחר אותו כשהוא קרוב למקום האירוע שלו.

טיפ מס' 4: מומלץ לברר היטב מהם התנאים הלוגיסטיים בחדר

כמה עולה להשתתף בבילוי, לכמה משתתפים מיועד אותו חדר בריחה, ומהי העלות. על בסיס מידע זה תוכלו לגבש בילוי בוטיק במסגרת חדר בריחה ברא/שון לציון שיתאים לכם גם בתמחור, גם בזמני הפעולה וגם במישור האומנותי-עלילתי של החדר.