טיפים שיחסכו לכם כסף עם הובלות קטנות

אם אתם עומדים לעבור דירה לראשונה בחייכם ויש לכם מעט ציוד והרבה תקווה בלב.  אתם סטודנטים עם מעט זמן ומעט כסף ואתם רוצים לסיים את מעבר הדירה לפני שתמצאו את עצמכם בסמסטר הבא: הנה כמה עצות בשבילכם.

חיסכון כספי

צעירים רבים מוצאים את עצמם במצב בו הם מתלבטים כיצד לעשות את מעבר הדירה. מצד אחד יש להם מעט חפצים ומצד שני יש להם חפצים גדולים שהם מקבלים מהבית כמו מכונת כביסה, ארון או שולחן שקשה מאוד להעביר ברכב. במצב כזה תוכלו לשקול לבחור בחברת הובלות קטנות. חברות של הובלות קטנות הינן עסק צומח כיום בשוק. הגדרתם של חברות אלו דינמית וכל חברה שמה את הגבול עד כמה חפצים היא מוכנה להעביר. תוכלו להעביר את רוב הציוד שלכם ברכב הפרטי ולהשתמש בחברה של הובלות קטנות בשביל הפרטים המעטים שאינכם יכולים להכניס לרכב וכך תוכלו להגיע לחיסכון כלכלי משמעותי.

תנאי בסיס

אם בכל זאת הבנתם שאתם זקוקים לחברת הובלות רגילה או גדולה, חשוב שתכירו את תנאי הבסיס עליהם עליכם לעמוד כדי שחברת ההובלות לא תנצל את תמימותכם. אם יש לכם ציוד יקר ערך שאתם מעבירים אתכם כגון מכשירי חשמל יקרים מומלץ לעבוד עם חברת הובלות דירה המספקת ביטוח. כמו כן כדאי לדרוש חוזה כתוב ובו החברה מתחייבת על יום המעבר, ועל הסכום שנקבע בינכם מראש. על החוזה לכלול את רשימת החפצים שלכם הנכנסים במסגרת הביטוח. דעו שמרבית חברות ההובלה אינן מבטחות חפצים שקשה לעמוד את ערכם כגון עתיקות או כלי נגינה מיוחדים.

רכישת חפצים

אם אין בידכם את כל החפצים להם אתם זקוקים ואתם מתכוונים לרכוש את החפצים מיד שניה או מאגורה מומלץ להיסגר על מקורות החפצים שאתם רוצים לקחת או לרכוש ולנסות לשלב אותם במסגרת הובלות דירה. הדבר כמובן ייקר לכם את ההובלה אך זה יהיה יותר זול מהזמנת הובלה מיוחדת לאחר המעבר. כמו כן זה יסייע בידכם להתארגן במהרה בעת המעבר ולפרוק את כל החפצים לפני שאתם חוזרים למרוץ של החיים.