טיפים מקצועיים על רכישת מחסניות דיו או טונרים

מעוניינים להבטיח לעצמכם מחסניות דיו איכותיות, טונרים ברמה אחרת, והכל תחת שירות טוב ומשלוח מהיר דרך דואר ישראל ללא עיכובים? דיו למדפסת רוכשים רק באינטרנט! כך, אתם מבטיחים לעצמכם כמה עקרונות חשובים בתחום מוצרי המדפסת המתכלים:

  • אחסון מקצועי ומוקפד של כל רכיב דיו או טונרים.
  • החזרה לספקים רכיבי דיו או טונרים ברמה נמוכה או שהתגלה בהם דפקט.
  • עמידה בקשר עם מיטב נציגי השירות, גם אם אינכם בקיאים בתחומים כמו דיו או טונרים.
  • משלוח מהיר עד בית הלקוח או כתובת העסק על ידי נציג של דואר ישראל.

את העקרונות וההבטחות הללו לא תוכלו למצוא כמעט בשום חנות פרונטלית. שם, לקוחות מתלוננים חדשות לבקרים על דיו או טונר למדפסת שחסר במחסנית תחליפית, מה שגורר בדיקה של הנציג באמצעות משקל. כאן, תקלות כאלה לא קורות, בשל הסינון הקפדני והמקצועי שנעשה מראש לפני שמעמידים מוצרי מדפסת מתכלים למכירה.

טיפ מס' 1: מעוניינים להתבסס על מחסניות דיו מקוריות מוזלות? רק בחנות באינטרנט תבטיחו איכות

אם אתם מורגלים להשתמש בתחליפיים, אבל מורגלים גם להתלונן על האיכות ועל הגזל שנעשה פעמים לא מעטות בענף, מעבר לרכישה בחנות באינטרנט יקנה הרגלי צריכה שונים לחלוטין, עם מחסניות דיו איכותיות בלבד, ובאותו טווח מחירים.

טיפ מס' 2: איתור טונרים בקלות מתבצע על ידי נציגי החנות באינטרנט

נציגיה של חנות פרונטלית יתקשו להבין אתכם ואת הקרובים לכם – אם הם יבקשו לקנות, אך לא ידעו אלו טונרים הם צריכים. נציגי חנות באינטרנט עוזרים לכם להבין איזו מדפסת לייזר יש לכם, ועל בסיס מידע זה הם ימצאו לכם טונרים מתאימים.

טיפ מס' 3: אל תסתפקו בחנות שמבצעת משלוחים לנקודת איסוף, אלא עד לכתובת

כך, אתם חוסכים ביורוקרטיה ולוגיסטיקה, ומקבלים בלי מאמץ דיו למדפסת או לחילופין טונרים, או משלוח משולב – ישירות לכתובת שלכם. כך, אתם חוסכים לעצמכם המתנות ארוכות, מרדף אחר המשלוח, וכד'. הכל מגיע, ומגיע באיכות חסרת פשרות. טונרים או דיו קונים רק בחנות שמספקת משלוח מהיר ואמין, מבלי שתחושו כי מסתירים מכם משהו, או שיש עיכוב. כשהמשלוח מהיר, זה מדרבן לקוחות להמשיך להזמין עוד מאותו ספק.