טיפים מקצועיים להתאמת הפעלות לימי הולדת של ילדיכם

להלן הטיפים החמים ביותר שתצטרכו כאשר אתם מתכננים הפעלות לימי הולדת לילדיכם. הם יתבססו על בחירה נכונה של ההפעלות, וסידורן בהתאם למשאבי הזמן הפנויים באירוע. בנוסף, יסופקו לכם מספר טיפים לגבי מציאת תמחור הוגן לשירות שתקבלו.

בחרו את ההפעלות בהתאם לקבוצות גיל

ברוב החברות שיספקו לכם הפעלות לימי הולדת – מחלקים מקבלי ההחלטות את הפעילויות לשלושה רבדים: פעילויות לקבוצות גיל שנה עד 3, פעילויות לקבוצות גיל 3 עד 5 ופעילויות לקבוצות גיל 6 עד8 כמו ווטר טאג. מפעילה ליום הולדת לגיל 3 עד 5, למשל, מספקת פעילויות עם תוכן ממשי, ולא בפנטומימה כמו לקבוצת הגיל הרך. יחד עם זאת, התוכן מתאים לגיל 3 עד 5 ואינו מכיל פרטים מורכבים לעיכול כמו אלו המסופקים לשכבת הגיל הבוגרת יותר.

בחרו את הפעילויות בהתאם לגיל המדויק של המשתתפים

בשנים האחרונות, בימי ההולדת משתתפים ילדים בגילו של הילד שלכם. הם בדרך כלל חברי הגן או הכתה בהם הוא לומד, ועל כן ההתאמה הגילית מאד קרובה. לכן, חשוב לבחור בפעילויות שייצגו הכי טוב את הגיל המייצג של המסיבה. למשל, מפעילה ליום הולדת לגיל 3 עד 5 יכולה להציג תכנים קצרים וקלילים מאד המתאימים לילדי שנתיים ושלוש, והיא יכולה להציג תכנים בוגרים המתאימים לילדי גיל 5 ו- 6. הפעלות לימי הולדת הנבחרות בהתאם לגיל המדויק הן מה שאתם צריכים לבחור על מנת שהאירוע יוכתר כמוצלח בסבירות גבוהה.

בחרו את הפעילויות המתאימות ביותר למשאבי הזמן אשר הקצתם למפעילה לעבוד

הקצאת עבודה של שעה תכיל פעילויות שונות מאלה בהן ההקצעה היא לשעתיים, למשל. לעתים ניתן לספק את אותן פעילויות, אבל בגרסה מצומצמת יותר כאשר פרק הזמן לכל אטרקציה הנו קצר. הפעלות לימי הולדת חשוב ליישם במורכבות ולא "למרוח". לכן, ההמלצה שלנו היא לספק כמה שיותר משאי זמן למפעילה על מנת שהיא תוכל להעניק לכם את הפעילויות שבחרתם באיכות חסרת פשרות.

בדקו את תמחור השירות, ואל תהססו לבקש הנחה אם הוא יקר לכם

עבור מפעילה ליום הולדת מחיר נקוב הוא כזה המתבסס על עלות הופעה והשתתפות, לצד עלויות לוגיסטיות קבועות. למשל, שעת הצגה או פעילות של מפעילה מבוקשת תעלה יותר מאשר שעת הצגה או הפקת פעילות ספורט של מפעילה מבוקשת פחות. בנוסף לעלות הזו, ישנה עלות להגעת המפעילה (נסיעות) ועלות לציוד הלוגיסטי המתכלה שהיא קונה לכם (משרוקיות נייר ובלונים). יחד עם זאת, אם העלות הכוללת יקרה, ואתם לא מתפשרים על האיכות, נסו לבקש הנחה.