טיפים מקצועיים לבחירת שידות אמבטיה מעוצבות

שידות האמבטיה הן רהיטים שימושיים ודקורטיביים כאחד. מטרתם ליצור יוקרה במקלחת ולספק לכם תוספת מקום לאחסון התכולה הצפויה בחדר. שידות אמבטיה מעוצבות יתבססו על עיצוב ארונות קיימים בחדר האמבטיה. ניתן להתחיל את העיצוב מהן ולבחור את הארונות בשלב מאוחר יותר, אולם לרוב הארונות, כגוף גדול וקבוע, הם הרכיבים עמם נהוג להתחיל. כך או כך, תאימות בין השידות לארונות תיצור הרמוניה עיצובית בחדר האמבטיה אשר תאפשר לכם ליהנות מעיצוב בוטיק חלומי במיוחד.

שידות אמבטיה מעוצבות בוחרים על פי מידות ועיצוב ויזואלי

אם החדר שלכם מאד קטן, גם אם מצאתם סט שידות שמתאים למקום הפנוי בו – לא בטוח שזה הסט שתצטרכו. אם המדפים מאד עבים והמסגרות שלהם מאד גדולות, זה עלול ליצור דיסוננס בחדר הקטן, אשר יגרום לעודף תשומת לב לכיוון אותם התקנים על חשבון אזורים אחרים ושוליים פחות בחדר האמבטיה. לכן, לא די לערוך מידות, אלא לבחור את הדגם הסופי של השידות בהתאם למידות המרחביות של החדר על מנת ליצור עיצוב הרמוני ויחסי, ולא להביא סט שידות המתאים יותר באופיו לחדר גדול.

יש לכם ארונות אמבטיה? בדקו היטב את עיצובם לפני בחירת השידות

ארונות אמבטיה מעוצבים המכילים ידיות פרזול מדגם מסוים (קשתי, ישר, טלסקופי וכד'), וצבע מסוים בגוף הם סימן ההיכר שלכם לבחירת השידות. שידות הדומות לארונות אלה הן בדיוק מה שתצטרכו בשביל ליהנות מעיצוב חסר פשרות. ברוב המקרים, שידות אמבטיה מעוצבות מגיעות כסט עם הארונות להטבעת חותם עיצובי ייחודי בחדר הרחצה.

תארוה לבית בוחרים על פי עיצוב החדר ותנאיו הפונקציונליים

כאשר אתם צריכים לבחור תאורה לבית, ועוד לחדר הרחצה שלכם, עליכם להבין היכן אתם עומדים ומה יש לצפות מגוף התאורה. כשהחדר רטוב, וגוף התאורה תלוי זה חושף אתכם לסכנות כמו התחשמלות וקצר. שום חשמלאי לא יאשר לכם כזה פרויקט, ובצדק רב. לכן, כשבוחרים תאורה לאמבטיה היא חייבת להיות צמודה לקיר או לתקרה בו/בה היא מאירה. תאורה לבית המשמשת חדרי אמבטיה יכולה להיות פלורוסצנט צינורי, או נורת LED על מגש מוברג לתקרה. כל פתרון אחר התלוי על חוט חשמל אינו ישים בחדרי אמבטיה, ועל כן אינו רלוונטי כאשר אתם בוחנים פתרונות תאורה לחדר זה.