טיפים מקצועיים לבחירת פעילות ליום הולדת לילדים

במקבץ הטיפים שלפניכם נלמד כיצד לבחור פעילות ליום הולדת לילדים. כמובן שפעילות אינה צריכה להיות בודדה. יום הולדת צריך להכיל מקבץ פעילויות על מנת שניתן יהיה להגדיר זאת מסיבה. ברם, מאמר זה עוסק בדרך לבחור פעילות כאקט בודד, ובהתאם למה שתלמדו תוכלו לבחור במקבץ פעילויות. בסוף המאמר נספק מעט מידע על הרכבת סל פעילויות ובניית אירוע.

טיפ מס' 1 – ודאו שהפעילות מתאימה לגיל הילד או הילדה

יש לברר שהפעילות מתאימה לגילם. מה שיכול לעשות ילד בן 8 לא יכול לעשות ילד בן 4, בין אם זה אומר יותר כישורים פיזיים ובין אם זה אומר רמת הבנה ואינטלקט הנדרשת בפעילות. לכן, חשוב לברר לאיזה גיל כל פעילות ליום הולדת לילדים נועדה. מפעילה ליום הולדת בדרך כלל תספק פרטים על קבוצות הגיל הרלוונטיות לכל פעילות שהיא מגבשת.

טיפ מס' 2 – ודאו שהפעילות מתאימה לכמות המוזמנים

ישנן פעילויות למעט מוזמנים וישנן פעילויות למוזמנים רבים. בררו למי הן מיועדות, משום שמשחקים שונים ייראו טוב יותר על קהל רב מאשכר על מועט, כמו פעילויות ספורט לילדים, ומשחקים אחרים, אינטימיים יותר, ייראו מוזר אם ישוחקו על ידי ילדים רבים בו זמנית. פעילה ליום הולדת תספק מראש לכמה מוזמנים מיועד כל משחק. כך, תדעו בדיוק איזו פעילות ליום הולדת לילדים מומלץ לכם לבחור.

טיפ מס' 3 – התייעצו עם חברים והורים אחרים

בשביל מה יש חברים אם לא בשביל לערוך התייעצויות כנות מדי פעם על מסיבות יום ההולדת? זוגות הורים אחרים ודאי יעדכנו אתכם בפעילויות אשר מפעילה ליום הולדת סיפקה עבורם. הם ודאי ידברו בשבחו של מופע לילדים אשר נערך להם ויספרו על משחקים ופעילויות מקוריות שנערכו לכבוד הילדים.

גיבוש סל פעילויות לשם בניית אירוע

מומלץ לקשר את הפעילויות שלכם אחת לשנייה ובכך ליצור רצף הפעלות מעניין אשר אחת היא ההמשך של השנייה. אם הבחנתם בשתי פעילויות דומות או יותר, כמו הפעלות ספורט לילדים, מומלץ לסדר אותן יחדיו על מנת ליצור אופי אחיד לאירוע אשר משתנה בהדרגה בהתאם לסוג הפעילויות. כמו כן, אנו ממליצים לבחור מופע לילדים אחד לפחות על מנת להוסיף לאירוע גם ממד פסיבי בו הילדים הם הקהל של המפעילים והמפעילות.