טיפים לתחזוקה נכונה של פאות ותוספות שיער

בין אם אתם רוצים להוסיף אורך, נפח, או פשוט לשנות את הסגנון שלכם לעונה הקרובה, תוספות שיער או פאות הן אופציה מצוינת. הן מציעות גמישות, אבל ללא טיפול מתאים, הן יהרסו עם הזמן, או אפילו גרוע מכך, ייגרם נזק בלתי הפיך לשיער האמיתי שלכם.

הדרך הטובה ביותר לתחזק את התוספות היא לטפל בהן כפי שאתם מטפלים בשיער הטבעי שלכם. השתמשו במוצרים שהייתם משתמשים בהם על השיער הטבעי והימנעו משימוש מיותר מדי כימיקלים קשים או חומרים שאינם מספיק איכותיים.

לא משנה איזה סוג של תוספות שיער בחרתם, כולם דורשים תחזוקה מסוימת. ואם אתם רוצים לדעת איך לתחזק אותן בצורה נכונה, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

דעו מתי הגיע הזמן להחליף את התוספות או הפאה

אפילו עם התחזוקה הטובה ביותר, אי אפשר להשתמש באותן תוספות לנצח. אם מדובר בתוספות שיער קבועות, יש לפנות למספרה פעם בחודשיים – שלושה, תלוי בקצב הצמיחה של השיער הטבעי. אם מדובר בתוספות זמניות ניתן לעשות בהן שימוש למשך זמן רב יותר תוך תחזוקה מתאימה.

חיבור של התוספות בצורה נכונה.

שמירה על תוספות השיער מתחילה עם החיבור שלהן אל השיער הטבעי. חיבור בצורה לא נכונה עלול להוביל לפגיעה בשיער הטבעי, במיוחד אם מדובר בתוספות קבועות.

הקפידו על חפיפה נכונה של התוספות או הפאה שלכם

גם אם אתם עושים שימוש עם תוספות שיער קבועות, אתם חייבים לוודא שאתם דואגים היטב לשיער ולקרקפת שמתחת. אמנם חפיפה בתדירות מוגזמת עלולה לגרום לחיבורים להתרופף אבל חשוב להמשיך לחפוף את השיער בתדירות מתאימה לסוג השיער שלכם ובחומרים נכונים.

לעתים קרובות אנו שוכחים שהקרקפת היא העור, האיבר הגדול ביותר בגוף. סוגי המוצרים שבהם אנו משתמשים חשובים באותה מידה כמו השימוש בהם ולכן חשוב לעשות שימוש במוצרים איכותיים. לאחר החפיפה עדיף לתת לשיער להתייבש באוויר ולא להפעיל חום גבוה מידי.

אם מדובר בפאה או בתוספות זמניות בצעו חפיפה ולאחר מכן תלו אותן על מתלה מתאים או ראש של בובה בכדי שלא יאבדו את הצורה שלהן.