טיפים לעיצוב שלטים למשרד בצורה נכונה

בין אם אלו שלטים למשרד קטן או שלטים לבניין משרדים גדול חשוב מאוד לעצב שלטים בולטים, כוללים מסר ברור וקל לאנשים לקרוא אותם תוך כדי תנועה. איך תוכלו לעצב את השלטים הטובים ביותר למשרד שלכם? יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם.

1. ניגודיות עוזרת לשלט לבלוט

הבנת הניגודיות עוזרת לוודא שהמידע על השלט קל לקריאה, וזה קורה כאשר צבעי הטקסט והרקע מנוגדים. הניגוד בין הרקע לטקסט יקבע מה אנשים יראו כשהם מציצים בשלט מקרוב או מרחוק.

התפקיד של השילוט הוא ללכוד את תשומת הלב של לקוחות או אנשים אחרים במבט אחד. טקסט כהה על רקע לבן או צהוב יוצר ניגודיות רבה ודורש תשומת לב רבה יותר, במיוחד מרחוק. לעומת זאת, שילוב צבעים דומים עבור טקסט ורקע מקשה על הטקסט על השלט לבלוט.

2. שימו לב לגופנים בהם אתם משתמשים

לגופנים שבהם משתמשים בשלט יש שתי תפקידים עיקריים: למשוך תשומת לב ולהפוך את הקריאה לקלה יותר. גופנים נקיים ומודגשים עובדים הכי טוב עם שלטים למשרדים מקצועיים וחשוב לשמור על שימוש באותם גופנים גם בכל השלטים, החומרים השיווקיים, האתר או כל דבר דומה על מנת ליצור מראה גרפי אחיד וזכיר.

3. בנו היררכיה

גודל הטקסט יוצר היררכיה ויזואלית קלה לקריאה. הגופן הגדול ביותר מושך את תשומת הלב ראשון, ולכן זה צריך להיות המסר העיקרי אותו רוצים להעביר, בין אם זה שלט שיווקי ובין אם זה שלט כניסה למשרד שם יבלוט השם של נושא המשרה לו שייך אותו משרד או אפילו שילוט לעסקים לצורך הכוונה בתוך בניין העסק.

4. וודאו שאנשים מבינים את המסר של השלט

לוודא שאנשים יכולים לקרוא ולהבין את השלט במבט חטוף היא מטרת העיצוב העיקרית. היכולת להבחין בין אות אחת לאחרת בעת קריאת עיצוב השילוט קובעת את קריאות הטקסט. ישנם גופנים שהם אולי יפים מקרוב, אבל מרחוק קשה מאוד לקרוא אותם וזה לא מתאים למשרדים, במקרה הזה הפשטות מנצחת. העבירו את המסר בצורה ברורה וקריאה.