טיפים להסדרת שירות ריסוס פרעושים בבית לבעלי כלבים וחתולים

אם יש לכם חיות מחמד, הפתרון האולטימטיבי לפרעושים הוא כמובן קולר לכלבים, ובמקרה של חיית מחמד אחרת, תרופה וטרינרית, אותה ניתן לספק גם לכלבים. אבל אם לא ביצעתם חובה זו והחצר והבית שורצים בפרעושים, ניתן להדביר אותם באמצעות ריסוס פרעושים בבית. השירות ניתן על ידי חברת הדברה מורשית משרד החקלאות והיא מטפלת בטפיל הטורדני ממש כמו בנמלים ובתיקנים: זיהוי המוקדים וריסוסם במטרה להדבירם.

טיפ מס' 1 – בחרו בשירות הדברה מורשה משרד החקלאות

ישנן חברות הדברה ירוקות הפועלות באמצעות מוצרים ירוקים שהן למדו. הדבר אמנם עובד אבל מול פרעושים נדרשת טכניקה מסוג אחר והיא מבוססת אך ורק על ההדברה הקלאסית, זו אשר משתמשים בה בחומרי ריסוס כימיים. לכן, חשוב לבחור בחברה שהיא מורשית על ידי משרד החקלאות ועל כן יכולה להשלים עבורכם את שירות הריסוס בהצלחה.

טיפ מס' 2 – מומלץ ליישם ריסוס כולל נגד כל המזיקים

את הריסוס הכי כדאי ליישם בתקופה שאחרי הגשמים כשיוצאת השמש. רוב המזיקים מופיעים בשמש וישנים שנת חורף ובנוסף לכך גשמים ובייחוד הקשים שבהם לא יורדים ומתייבשים אלא גם מחוללים נזקים כמו חורים בזיפות ובאיטום הבית, דרכם המזיקים משתחלים פנימה. לכן, ריסוס תיקן גרמני ואמריקאי, ריסוס נגד דבורים וצרעות ונגד שאר המזיקים, כולל מכרסמים, חשוב לא פחות מאשר ריסוס פרעושים בבית בעקבות אי-ביצוע טיפול בזמן עבור חיית המחמד שלכם. מומלץ לבחור בחברה המתחה בריסוס של כל סוגי המזיקים והמכרסמים.

טיפ מס' 3 – סכמו עם החברה שתושאר גלויה עם תעודת אחריות

הגלויה ניתנת באמצעות מדבקה על הכיור או על המקרר בה מפורטים שלבי ההדברה, התאריך ומתי היא נעשתה. פירוט זה חשוב במיוחד לשירות ההדברה הבא שיוכל להבין מה נעשה כאן בפעם האחרונה ולפעול בהתאם. אם נמרח איזשהו חומר כימי רב השפעה, ייתכן כי השפעתו עדיין תקפה ולכן יש לפעול בדרך אחרת כדי להסיר את הבעיה החדש שנתגלתה בדירה או בחצר. לכן, כאשר אתם מזמינים ריסוס פרעושים בבית – חשוב לוודא שיש לכם מענה של מדבקת תעודת אחריות. יש חשיבות להדברות הקודמות בבחירת חומרי הריסוס החדשים, שצריכים להיות קוהרנטיים להן.