טיפים לבחירת שירות ניקיון משרדים

כיצד מומלץ לבחור חברת ניקיון משרדים? במאמר זה אנו מספקים את כל התשובות לשאלות שלכם: ניקיון חיצוני, ניקיון פנימי, ניקיון מסדרונות ופרוזדורים, ניקיון שטיחי קיר לקיר, ניקיון חדרי אלקטרוניקה, מחשבים וציוד רגיש, ועוד. קוראי מאמר זה ישכילו לבחור בקלות חברת ניקיון ייעודית למשרדיהם אשר תשלים את כל השירות הנדרש בחלל המבנה שלהם ומחוצה לו.

טיפ מס' 1 – ודאו כי לעובדי החברה רישיון לעבודה בגובה המיועד לניקוי חלונות

לא כל משרד ממוקם בקומת החניון או בקומה הראשונה. ישנם משרדים שמיקומם הוא קומות 8 ו- 15. מה עושים שם בנושא ניקוי החלונות מבחוץ? יש לוודא כי חברת ניקיון משרדים מעסיקה עובדים עם ביטוח עבודה לגובה ומכשירה אותם בגלישת סנפלינג עם ציוד ניקיון ללוקיישנים המלוכלכים במשטחי החלונות החיצוניים. על העובדים להיות מוכשרים בכל סוגי הניקיון, כולל החדרת ציוד גמיש לפתחים, זיזים ומקומות נסתרים אשר נאגר בהם לכלוך ואבק.

טיפ מס' 2 – ודאו כי החברה משתמשת במכשירי ניקיון בלחץ

מכשירים אלו\ אשר נקראים העגה המקצועית "מכונות קיטור" מספקים יכולת ניקיון מרשימה לחללים גדולים, לרבות מפעלים ומשרדים. עובדי חברת ניקיון המוסמכים במכשירים אלו יפנו את החדרים מציוד רגיש ושביר על מנת שלא יספוג מכות מהגרניק (צינור הלחץ) ובאמצעותו הם ישלימו את הניקיון והקרצוף הנדרשים בשטח.

טיפ מס' 3 – הכשרה בפוליש קריסטלי, יתרון

פוליש קריסטלי הוא שירות ההברקה הסופי לחלק הפנימי של המבנה שלכם. רצפה שטופה, קיר מבריק ללא עובש ומשטחים נוספים שנוקו צריכים הברקה. בעוד בקיר, עבודות הצבע והפלאק שמעליו גוררים זאת, ברצפה מדובר בשירות פוליש קריסטלי שלא רק מבריק את הרצפה אלא מחסן אותה מפני ביקועים ושברים בעתיד. שירות ניקיון משרדים מסוג זה מאד נחוץ בכל משרד שיש בו מרצפות קרמיות או יוקרתיות אחרות מאבן טבעית.

טיפ מס' 4 – הכשרה בניקוי שטיחים, יתרון

ניקוי שטיחים במכונות המיועדות להסרת אבק מהם, תוך שימוש במכשירי הברקה יספקו לשטיחים שלכם את הפיניש הסופי ששנים כמהתם לו. גם אם מסירים מהם אבק הם עדיים לא נראים חדשים אלא שטיחים משומשים שדרכו עליהם וכאן חברת ניקיון משרדים מקצועית נכנסת לתמונה ומספקת לשטיחים שלכם מראה של חדשים.