טיפים לבחירת מתחם כספות פרטי לאחסון טובין יקר ערך

כספת בבנק מתומחרת בזול אך תעלה לכם ביוקר. הבנק מגביל ל- 20 ביקורים בשנה כל לקוח. בנוסף, אם התבצע שוד בסניף, החברה הבנקאית תתנער מאחריותה כלפי רכושכם, ותצטרכו לסור לבית המשפט בתקווה להציל את זכויותיכם הקנייניות עליו. על כספת בבית הפרטי או במשרד שבחזקתכם קצרה היריעה מלהכיל כמה זה מסוכן. עובדתית, גם חבריכם וגם העובדים שלכם, שלא לדבר על ספקי השירות – ידעו שיש לכם כספת גם אם תסתירו אותה, ומשם הדרך לשוד על ידי צד גימ"ל קצרה מאד. האופציה היחידה עבורכם לאבטח במאת האחוזים את רכושכם ואת עצמכם היא מתחם כספות פרטי.

טיפ מס' 1: ודאו כי המתחם מאובטח

כאשר המתחם מאובטח, פירוש הדבר שהוא לא בנוי ממלט נשר אלא מבטון קשיח מיוחד בייבוא מחו"ל, עם ברזלים מלובנים עמידים. בנוסף, בקרת הכניסה של חדר כספות פרטי צריכה להיות מאד קשוחה ולהשתמש באמצעים ביומטריים ודיגיטליים בנוסף לאבטחה על ידי כוח שמירה אנושי.

טיפ מס' 2: ודאו כי המתחם נהנה מביטחון פנים ברמה גבוהה

מאד חשוב לוודא כי מתחם כספות פרטי מצויד במערך שומרים וקציני אבטחה יוצאי יחידות קרביות שיפטרלו באזורי תאי הכספות בכל עת, יאפשרו ביקורים של לקוחות באופן חופשי, ויהיו מחויבים אליהם. אם נודע לכם כי עורכים לחברת השמירה במתחם פוליגרף – זהו יתרון משמעותי מאד עבורכם.

טיפ מס' 3: ודאו כי המתחם מספק ביטוח רכוש למנוייו

ביטוח הוא נושא חשוב מאד כשמדובר על רכוש יקר ונדיר. הבעת צער לאחר הגניבה שלו לא תציל אותו, אבל יש סיכוי גדול כי ביטוח דווקא כן. ביטוח מחברה בריטית כמו Lloyds בשווי 5,000 דולר ארה"ב הוא כיסוי שמוצע על ידי חברות פרטיות מובילות בענף הכספות. אפשר גם להירשם לשירות השכרת כספת פרטית עם ביטוח בתשלום מוגדל ולקבל הרחבה של הכיסוי הביטוחי. עוד בענייני שמירת רכוש. בחברות שמספקות חדר כספות פרטי ניתן לכלוא רכוש לכל ימי חייכם ולמסור אותו ליורשים שלכם כנגד הצגת צוואתם. כמו כן, ניתן לרכוש בכסף מלא תא כספת לכל החיים. תכניות המנויים הללו מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של דרכים לשמר את רכושכם בבטחה.