טיפים לבחירת חדרי בריחה לאירועים

אחד מסגנונות הבילוי הנחשקים ביותר הוא חדרי בריחה. מעוניינים לדעת כיצד לבחור אותם בעת תכנון אירוע? במאמר זה אנו מספקים את כל הכלים שיובילו אתכם להצלחה. בחירת חדר בריחה לבילוי היא משימה שמאד כדאי לדעת כיצד להשלים כהלכה. במאמר זה אנו מעניקים לכם את כל הכלים לבחור  חדרי בריחה מן המעלה הראשונה לכל בילוי ומטרה.

טיפ מס' 1 – מומלץ שחדר הבריחה יהיה קרוב למקום חגיגת האירוע

ישנם אזורים צפופים, קשים לתנועה ושחנייה בהם עשויה להיות מורכבת, למשל בתל אביב. ברם, אם אתם חוגגים שם ומדובר על חדר בריחה שממוקם קרוב, זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם לשלב את הבילוי ללא מאמץ וללו גריעת משאבי זמן על לוגיסטיקה. אם אתם אוכלים במסעדה טובה, רואים סרט קולנוע או מתרכזים בביתו של בעל השמחה, נסו לברר היכן יש חדר בריחה שממוקם בסמוך להתרחשות, ואם יש במתחם כמה סוגים של חדרים (עליהם נפרט בהמשך) תוכלו לבחור את סכנון הבילוי המועדף שלכם. לכן, רישוי למתחם של חדרי בריחה מהווה יתרון עבורכם.

טיפ מס' 2 – בחירת סוג חדר הבריחה המבוקש

ניתן לבחור להיות בחדר אימה בו המשימה היא לברוח ראשונים מהחדר, או בחדר בריחה במתכונת הקלאסית של פתרון חידות ומעבר שלבים עד לשלב הסיום והיציאה. חדר בריחה המתנהל כחדר אימה הוא בילוי מעולה בין חברים, במיוחד בגילים צעירים, ממש כמו פיינט-בול (ירי בכדורי צבע) ובילויים תחרותיים או בילויי אקסטרים למיניהם. אבל אם מדובר בבילוי עם המשפחה, עם העובדים במקום העבודה וכד', חדר בריחה פתרון חידות הוא הרבה יותר תכליתי. בשונה מחדר אימה, אין מגבלות בריאותיות, למעט אולי קלסטרופוביה (פחד ממקומות סגורים) ובגדול הוא בטיחותי כמעט לכל קהל האורחים שלכם.

טיפ מס' 3 – בחרו בחדר עם עלילה וסגנון מועדפים

במתחם ובו מספר חדרי בריחה תוכלו לקרוא על העלילות השונות שהובילו ליצירת החדר, על החידות שצריך לפתור במהלכן וכד' ולהחליט על פי סגנון הכתיבה וההוואי לאיזה חדר בריחה תהיו מעוניינים להירשם. כמובן שחדר הבריחה צריך להתאים לשאיפות שלכם ושל האורחים שלכם על מנת לממש את מלוא פוטנציאל הבילוי.