חשוב לדעת: כך תבחרו מגהצי קיטור לחליפות שלכם

מגהצי קיטור הם כלים ייעודיים לגיהוץ חליפות השרד והמדים שלכם. כיצד מומלץ לבחור אותם? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שחשוב לדעת כדי לבחור בהצלחה את המגהץ שלכם. המאמר יחלוש על נושאים טכניים כמו מהירות המגהץ וגודל מיכל המים החמים, ובנוסף יינתנו עצות בתחום בטיחות המוצר. קריאה מהנה!

מהירות המגהץ משפיעה על מהירות גיהוץ הבגדים

מדד המהירות נמדד ביחידות של גרמים לדקה. מודדים כמה גרם אדים נפלט בדקה אחת. ככל שיותר אדים נפלטים ביחידת זמן זו, המגהץ מהיר בהשוואה לאחרים. דוגמה למגהץ מהיר היא של 430 גרם בדקה, בעוד מגהץ איטי פולט רק 30 גרם אדים בדקה. ההמלצה שלנו היא לרכוש מגהץ מהיר אם יש חשיבות לזמן גיהוץ הבגדים. כמובן שריבוי בגדי שרד ומדים מצריך מגהץ מהיר כי מלאכת הגיהוץ ארוכה ומורכבת גם ככה, וכאשר היא חוזרת על עצמה אתם חייבים מכשיר כמה שיותר מהיר לעזרכם.

גודל טנק המים משפיע על היכולת להשתמש במגהץ בסשן בודד ללא מילוי חוזר

ככל שהמגהץ עם טנק יותר גדול יש לכם יותר סיכוי לשמור על כמות המים הקיימת בו כדי להשלים מלאכת גיהוץ ארוכה. לכן, אם יש לכם הרבה חליפות שרד ומדים אתם תצטרכו מכשיר עם טנק גדול כדי להימנע מהפעולה הלוגיסטית של מילוי מים באמצע הגיהוץ. מאידך, למגהץ עם טנק קטן יש יתרונות משלו: הוא קל יותר, נייד יותר ועל כן הרבה פחות סיזיפי לשימוש. הבחירה בידכם: ניידוּת או גיהוץ רציף ללא מילוי חוזר באמצע הסשן. מה שכן, לאדם שיש לו רק 2 בגדי שרד לגהץ, חולצה ומכנס, מומלץ לרכוש מגהץ קיטור עם טנק קטן כדי ליהנות מיתרון הניידוּת.

טיפ בנושא בטיחות

מגהצי קיטור מצריכים שולחן ייעודי בציפוי בד עם פרזול מתכתי להנחתם בעודם רותחים. הפרזול יכול להתבסס על מגרעת בצורה של המגהץ או על מוט עם תושבת לתלייה. חשוב לרכוש קרש עם אביזר להנחת המגהץ על מנת שתוכלו לנוח בין הסשנים ולא לסכן את השולחנות, המדפים והכסאות בבית בהנחת המכשיר המהביל והמסוכן עליהם. בכך, תוכלו להבטיח פעולת גיהוץ בטוחה ומוצלחת עם מגהצי קיטור שיהיו ברשותכם.