חקירת פוליגרף לעסקים לאחר פריצה או גניבה

עסקים רבים אשר בהם נערכה פריצה או גניבה מזמינים שירות פוליגרף בנפרד לחוקי הגניבה עצמה. שירות זה נקרא חקירת פוליגרף והוא מעניק לבתי עסק רבים לאתר מקורות של הגניבה ובעיקר, במקרים בהם בעל העסק לא יודע בבירור האם התרחשה גניבה או פעולה לא חוקית של אחד מבין העובדים ורוצה להיות בטוח בכך. כיום ניתן לראות בתי עסקים רבים המזמינים חקירת פוליגרף אשר מעלה מסקנות חשובות מאוד, מסקנות אשר מאפשרות לבעל העסק לדעת בצורה הרבה יותר טובה מה קורה בו ולנהל את בית העסק שלו בצורה הרבה יותר נכונה והרבה יותר טובה מאי פעם.

גניבה מכספות בבית העסק

שנם בתי עסקים רבים אשר מתקינים כספות משרדיות גדולות בהן מאוחסן כסף או מסמכים שונים וסודיים של בית העסק. ישנם גם עסקים המתקינים כספות קטנות יותר כמו כספות ביתיות אך בכל מקרה, פריצה של כספת שכזו, ואין זה משנה מה הגודל שלה, עלולה להעיד על מקור פנימי בבית העסק אשר מבצע פעולות לא חוקיות ולכן בעל העסק חייב לדעת כמה שיותר מוקדם במי מדובר כדי לעצור פעולות אסורות נוספות. שירותי פוליגרף יכולים לסייע באיתור הפורץ ובמציאת פרצות שונות בבית העסק עצמו אשר אפשרו לבצע את הגניבה וכך להעניק לבעל העסק יתרונות רבים מאוד ואפשרות להכיר את העסק שלו בצורה טובה יותר ולפתור את הבעיות השונות בו.

חקירת פוליגרף לאור העלמת כספים

ישנם בתי עסק בהם בעל העסק חש כי משהוא לא כשורה וכי כספים נעלמים מבית העסק מבלי שאף אחד יודע לאן. במקרים רבים שכאלו בעל העסק בוחר להזמין שירות של חקירת פוליגרף אשר יאפשר לו למצוא את מקור הכספים הנעלמים (אם אכן יש כאלו) ויאפשר לו להגן על העסק שלו בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. לכן, חקירות פוליגרף הפכו בשנים האחרונות לנפוצות מאוד ורבים בוחרים בהם כדי להעניק לעסק שלהם יתרונות רבים ולהפוך אותו להרבה יותר בטוח והרבה יותר שמור מפני כוונות זדון.