חוויית אקסטרים ספורט מומלצת – פרטים במאמר

מהו אקסטרים ספורט? בגדול, כל פעולה שיש בה מהירות מוטורית. אם כן, מה אנו מחדשים במאמר זה? הרי ידוע כי בישראל ישנן המון הזדמנויות לעשות ספורט מוטורי. ניתן לשוט בסירת מנוע, להוציא רישיון על אופנוע או לשוט באופנוע ים סילוני ומהיר. אבל האם אי פעם דמיינתם שאת חוויית המהירות המוטורית הבאה שלכם תעשו באוויר, ממש לצד היונים? אקסטרים ספורט אווירי הנה חוויה המספקת לכם את כל הסיבות לחייך.

מתאים לכל סוגי האירועים

ניתן להגיע לחוויית אקסטרים ספורט במסגרת אירוע עם החברים, למשל אקסטרים לגבר עבור חבר יקר שלכם או אקסטרים לידידה שאתן מעוניינות שתטוס. החוויה תקנה לכם את ההזדמנות לראות את ישראל מלמעלה, מגובה של אלפי רגל, ולחוות חוויות סוחפות עם הרוח שתסייע לכלי שלכם לשייט.

את הטיסה הראשונה עושים בליווי מדריך

הטיסה הראשונה שתשלימו תיעשה בליוויו של מדריך מוסמך אשר ימריא עבורכם את הכלי בעודו יושב במושב הסמוך לכם. אתם תוכלו לנווט את הכלי ישר ולצדדים ולקחת את המדריך שלכם ברחבי המטס, לצלם תמונות וליהנות מטיסה שלא תישכח. הסתיימה הטיסה? המדריך שוב ייכנס לפעולה וינחית את הכלי בחזרה על המסלול. מעוניינים לדעת כיצד ניתן להתקדם מפה?

בואו ללמוד ספורט אווירי מאתגר ומספק

ניתן ללמוד את רזי המקצוע ולקבל סמכויות של טייס אחרי הכשרה כמדריכים. כאשר תוכשרו להטיס טרקטורוני אוויר, תוכלו לקחת את חבריכם ומכריכם לטיסות הבאות. לידיעה, טרקטורוני האוויר הנם כלי טייס פתוחים, המבוססים על מצנח ומנוע. המשתמש נהנה מבריזה מלטפת, מנופים מדהימים ומהעובדה שהוא אינו נמצא בחלל סגור כמו במסוק או במטוס, בעודו באוויר.

רק המתמיד זוכה – לחיות את חוויית אקסטרים האוויר

תלמידי טיסה המבקשים להשתלם בענף יצטרכו להתמיד, זה לא סוד. ברם צוותי ההדרכה עושים כל מאמץ כדי לקדם מהר את המועמדים ומספקים להם את כל הכלים לטוס בכוחות עצמם. ביחס לכלי טייס אחרים, מדובר בלימוד פשוט באופן יחסי המאפשר לכם שליטה והיגוי קלים ונגישים. אם חלמתם להיות טייסים ופספסתם את ההזדמנות, אקסטרים ספורט אווירי הוא חוויה שמיועדת בדיוק בשבילכם. נפגשים בדרום השרון הצפוני, ליד נתניה, ומתחילים להמריא לעבר החלומות שלכם!