חדר בריחה לילדים – האטרקציה הטובה ביותר לילדים שלכם בחופש הקרוב

מהו הסוד בהתאמת חדר הבריחה לילדים? במאמר זה אנו ננחה אתכם כיצד לבחור חדר בריחה ייעודי עבורם, כזה שלא רק מתאים להם אלא הם מרגישים שייכים במאת האחוזים לנעשה במחיצתו. בחירת חדר בריחה מתבססת על מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון.

עלילה שמתאימה לילדים

כשנגשים לפתור את החידות, רמות הקושי משתנות אמנם בהתאם להתקדמות השלבים בחדר, אבל הבסיס למשחק כולו הוא העלילה. סיפורים על פשע, גניבה, רצח, וכד' לא רק שלא מתאימים לילדים, אלא גם לא מובנים להם. מומלץ לבחור בחדר בריחה שעלילה שלו מתבססת על נסיכים, פיות, סיפורי אגדות, ועוד. כך, כך ילד וילדה יבינו במה מדובר וניתן לצוות למשחק חבורה של 4-6 ילדים שיפתרו סייקל שלם של בריחה מההתחלה ועד הסוף.

רמת תיאטרליות ידידותית לילדים

חלק מהשלבים במשחק יתבססו על חידות טהורות וחלקם על תיאטרליות של שחקנים שהם עובדי חדר הבריחה. חשוב לוודא כי המהלכים הללו אינם מפחידים ילדים אלא מותאמים בדיוק עבורם. חדר בריחה תל אביב שאתם בוחרים לילדים שלכם חייב להתבסס על רמת משחק שמתאימה לילדים, בה השחקנים מתקשרים עמם בהבנה מלאה בין הצדדים.

שילוב ילדים במשחקי חדר בריחה של מבוגרים – האם כדאי?

כאירוע שמתאים רק לילדים כמו מסיבת סיום בית הספר – זה לא כדאי, כי לא ייווצר חיבור ולא תיווצר הבנה מצד המשתתפים. אבל ציוות הילדים כחלק מהמשפחה שלכם כמבוגרים – זה מאורע שקורה פה כל יום ולעתים כל שעה. כשההורים והדודים עושים הכנה לילדים לגבי העלילה ומסבירים להם מה צריך לפתור, ייתכן כי הם יראו דברים שאתם לא רואים, בשל חוסר אובדן התמימות שלהם, מה שיהפוך את חוויית הפתרון עצמה לייחודית ממש.

מהם היתרונות של משחקי ילדים בחדרי בריחה?

פיתוח המחשבה האנליטית, ובפרט תחום פתרון החידות, חיזוק "שריר" ההיגיון שיאפשר לילד להתמודד עם בעיות סבוכות בעתיד, ועוד. חדר בריחה לילדים מספק עבורם המון תמורות בתחום המחשבה ומאפשר להם להפוך מילדים לאנשים בוגרים וחושבים. באמצעות משחקי חדר בריחה לילדים הם יגיעו לרמה אינטלקטואלית גבוהה במהרה, ועמה, גם לרמה גבוהה בתחומי הניתוח והאנליזה, תחומים שיסייעו להם במקצועות ראליים בבית הספר, ובנושאים מדעיים ואומנותיים עתידיים בהם יבחרו לעסוק.