חדרי בריחה לימי גיבוש – איך תתכננו את זה נכון?

מתכננים ימי גיבוש לעובדים? רוצים לשלב אטרקציה ייחודית, מושכת ומעניינת אשר תאפשר לכולם ליהנות מיום הגיבוש ותהפוך אותו להרבה יותר מהנה? אם כן, חדרי בריחה יכולים להיות האופציה הטובה ביותר עבורכם.

היום ניתן למצוא מגוון רחב של חדרי בריחה בכל רחבי הארץ, והייחודיות שלהם עבור ימי גיבוש היא רבה. חדרי בריחה מעניקים כמה יתרונות חשובים ומהותיים לימי גיבוש לעובדים:

  1. הם מאפשרים גיבוש מהותי של העובדים אשר צריכים לדעת לעבוד בצורה אחידה בתוך צוות ולפתור בעיות בצורה משותפת. בצורה הזו אתם למעשה מממשים ממש את המהות של יום הגיבוש, ואתם יכולים לצאת ממנו עם עובדים מגובשים יותר, צוות מקצועי ויעיל יותר וחוויות שללא ספק יעלו את המוטיבציה והפרודוקטיבית של העובדים לאחר מכן.
  2. הם מעניקים הנאה רבה. כך העובדים לא מרגישים כי הוצאתם אותם אל יום הגיבוש רק בכדי להשיג מטרה כל שהיא אשר קשורה לעבודה, אלא סיבה לפינוק של העובדים והנאה של כולם.
  3. הם מציעים חוויה ייחודית שלא רבים חוו בעבר, מה שישאיר להם זיכרונות מתוקים מיום הגיבוש, זיכרונות שלא ישכחו למשך זמן רב.

 

מצאו את חדרי הבריחה המתאימים עבור גודל הקבוצה

אם אתם יוצאים עם קבוצה של עובדים עליכם לוודא כי אתם בוחרים בחדר בריחה אשר מתאים לכל הקבוצה, או במתחם של כמה חדרי בריחה בו תוכלו לחלק את העובדים לצוותים קטנים יותר וכולם יוכלו להשתתף באתגר באותו הזמן. לכן חשוב מאוד לדעת עם כמה אנשים אתם מתכננים לצאת אל יום הגיבוש, ולבצע חלוקה נכונה על פי צוותים אשר עובדים באותה מחלקה או תפקיד, כך שהאתגר המשותף יהיה הרבה יותר מהנה ומועיל.

 

התחילו מוקדם ככל האפשר

אין הרבה חדרי בריחה בארץ המתאימים לקבוצות גדולות מאוד, ולכן חשוב מאוד להתחיל מוקדם ככל האפשר בבדיקה של החדרים השונים ובחירה של חדר בריחה המתאים ביותר עבורכם. כך גם תוכלו לשריין את התאריך מוקדם ככל האפשר ולהיות בטוחים שהחדר יהיה זמין עבורכם ביום המתאים לכם.