השכרת כספת בחברה פרטית או בבנק? כך תדעו למי כדאי לכם לפנות

השכרת כספת בחברה פרטית או בבנק? על שאלה זו אנו נשמח להשיב. כאשר אתם מעוניינים לשכור כספת, ישנו הבדל מהותי בין מה שאתם מחפשים כרגע לבין מה שאתם רוצים שיקרה. מה שאתם מחפשים כרגע הוא מחיר זול. מדוע? משום שאתם בתהליך השוואת מחירים, וזה מה שמעניין אתכם כעת. אבל מה אתם בפועל רוצים שיקרה? אנו משוכנעים שהייתם מאד רוצם שהציוד שלכם יישמר ולא ייגנב חלילה, הלא כן? יתרה מכך, הייתם רוצים שבעל החזקה על שירות הכספות שלכם (בעל החברה הפרטית או הנהלת הבנק) יקח אחריות על הגניבה, לא? הדברים הללו אינם מובנים מאליהם, ולכן חשוב לבחור בראש ובראשונה בישות שתשמור הכי טוב על הרכוש שלכם. בשירות השכרת כספות במרכז במיחד, חשוב להבין בדיוק למי אתם הולכים ומול מי אתם חותמים חוזה שכירות לפני שמקבלים החלטה.

השכרת כספת בבנק – תנאים בסיסיים

הבנק מגביל את לקוחותיו ל- 20 ביקורים בשנה. ניתן להגיע רק בשעות הפעילות של הסניף. במקרי פריצה כפי שארעו בלא מעט סניפי בנק ברחבי הארץ, לא הנהלת הסניף ולא מטה הבנק יקחו אחריות. הם יטענו כי הבנק הוא ישות שמשכירה כספות ולא מאבטחת אותם, אבל פסיקות קודמות של בית משפט מראות כי קל להפריך את הטיעון הזה ולנצח את הבנק בתביעת נזיקין. זה עדיין לא מה שיחזיר לכם רכוש נדיר ויקר כמו זה שהיה לכם, כאמור. על כן, השכרת כספת בחברה פרטית היא הפתרון?

השכרת כספת בחברה פרטית – תנאים בסיסיים

חדר כספות הוא מקום בו אין הגבלת ביקורים, וניתן להגיע בכל יום עד 22:00 בלילה. החברה מספקת מתחם מאובטח שנבנה מבטון מזוין שיובא מחו"ל. בנוסף, הבניין כולו מנוטר מכל 6 הפאות שלו, יש בו בקרת כניסה ביומטרית ומצלמו אבטחה, והמבקרים נהנים מפטרול של שומרים חמושים יוצאי יחידות קרביות. החברה מצ'פרת כל לקוח בפוליסת ביטוח של Lloyds בשווי 5,000 דולר ארה"ב. בנוסף, אנו מוכרים שדרוגים שהלקוח יכול להרחיב בתשלום: ליווי חמוש מהאוטו לכספת וחזור, השכרת כספות לירושה כולל הורשת הרכוש לירושים בבוא העת, השכרת כספות לכל החיים במחיר אחיד, הצבת מצלמת אבטחה בתא הכספת שלך, ועוד. שירותים אלו נמכרים במסגרת שירות השכרת כספות פרטי ונקנים על ידי מיטב המנויים שלנו.