השכרת כספות מטעם חברה פרטית במתחם מאובטח ושמור

בתל אביב ובאזור המרכז בכללותו, שירות השכרת כספות בחברות פרטיות ישנו בשפע. האזרחים באזור הבינו כי יתרונות השירות הפרטי עולים על אלו של הבנקים, וזה יצר מצאי עשיר של חברות פרטיות שיבקשו לתת לכם שירות אחסון תכולה בכספת. בחברה כזו תוכלו ליהנות ממתחם מבוצר, מאובטח ושמור, אשר מגובה בפטרולים של שומרים חמושים 24/7, בניגוד למה שתקבלו בעת השכרת כספת בבנק. תוכלו ליהנות מביקורים ללא הגבלה בכל יום עד 22:00 בלילה, ולהירשם למגוון רחב של תכניות מנויים. השכרת כספות במרכז בחברה זו מאפשרת לכם להיכנס כמנויים מהסוגים הבאים.

מנוי סטנדרט

המנוי יכול לבחור בין כספת מקרב 3 גדלים. ככל שהיא יותר גדולה, כך המנוי יקר יותר. ללא קשר לכספת שנבחרה ולפרק הזמן אשר נבחר, מקבל הלקוח כיסוי ביטוחי לרכוש שמאוחסן עד 5,000 דולר ארה"ב מחברת Lloyds היוקרתית.

מנוי מורחב כיסוי ביטוחי

מנוי שהתכולה שלו עולה על 5,000 דולר ארה"ב יכול להוסיף כסף ולהרחיב את הכיסוי הביטוחי בחברת Lloyds. בכך, הוא שונה ממנוי סטנדרט משום שכל עוד הוא מנוי השכרת כספות כאן חברת הביטוח מחויבת לבטח רכוש יקר יותר בהיקף רחב יותר.

מנוי ירושה

השכרת כספת למטרת נעילת רכוש להורשה. הרכוש ננעל לכל חייך ללא אפשרות לפתוח. לאחר מותך, ניתן הרכוש ליורשים שלך. באמצעות מנוי ירושה קיבלו יורשים לא מעטים טובין עתיק ונדיר בעל ערך יקר.

מנוי לכל החיים

ניתן לשלם מראש סכום גבוה ולקבל מנוי כספות לכל החיים. שירות השכרת כספות בתוך חדר כספות הוא מבין הבודדים שמציע את השירות. מנוי לכל החיים למעשה משתמש בכספת שלו ממש כמו שהוא משתמש בבית שבבעלותו, באופן חופשי, למעט סוגיית פתיחת הכספת, אשר על פי הנוהל מחויבצ במפתח גם של קצין הבטיחות. מלבד זאת, הכספת לרשות המנוי באופן חופשי.

שירותים מיוחדים שניתן לצרוך במתחם

השירותים החד פעמיים שונים מסוגי המנויים בכך שמדובר על תשלום חד פעמי ולא על הגבלת התעריף החודשי לכספת. ניתן לצרוך כאן הצבת מצלמת אבטחה בכספת, וליווי חמוש מהאוטו לכספת ולהיפך. שירותים אלה משדרגים את רמת האבטחה ומעלים את תחושת הבטחון של הלקוח בחדר הכספות.