השכרת כספות בבנקים – האם כדאי? : כל מה שאתם צריכים לדעת בכדי לקבל החלטה חכמה.

רוצים או צריכים להשכיר כספת פרטית? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. אחת השאלות המוכרות ביותר שאנו שומעים מאנשים הינה בנוגע לנושא של השכרת כספת בבנקים – האם כדאי? האם כספות בבנקים באמת בטוחות? ומה עדיף – כספת בבנק או כספת במתחם כספות פרטי? אם השאלות הללו עולות גם אצלכם, קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובות.

שירות אישי ואקסלוסיבי יותר

אחד היתרונות של חדר כספות לעומת השכרת כספת בבנקים הינו השירות.

בנקים גדולים המעניקים שירותי השכרת כספות, כמו שירות השכרת כספת בנק פועלים או שירות השכרת כספות בנק לאומי עמוסים בלקוחות רבים, ולא תמיד יהיה להם את המענה המיידי לו אתם זקוקים או זמינות מלאה בטלפון במידת הצורך.

ובכספות בנק דיסקונט וכספות בנק הבינלאומי, התקבלה בבנקים אלו החלטה אסטרטגית לצאת מתחום זה לחלוטין ולסגור את חדרי האוצר של בנקים אלו בשנתיים הקרובות.

אם אתם אוהבים לקבל שירות אישי, מחפשים את ההרגשה של לקוחות VIP ורוצים להיות בטוחים כי תקבלו מענה בטלפון בתוך רגעים בודדים ושירות אישי לאורך כל הדרך, עדיף לכם לוותר על הבנקים ולבחור דווקא מתחם כספות פרטי ומאובטח באזור שלכם.

ומה לגבי המחיר?

בתחום השכרת הכספות תוכלו למצוא טווח מחירים רחב מאוד, אך כאשר אתם בודקים ומבצעים השוואת מחירים של השכרת כספות עליכם לבדוק לא רק את המחיר עצמו, אלא מה התמורה שאתם מקבלים באותו מחיר.

בעוד שבבנקים מחיר השכרת כספת רגילה שנתית ללא ביטוח זול יותר מחברה פרטית ב המחיר הוא מעט גבוה יותר  אך כולל ביטוח בסיסי, מספר שעות שירות כפולות מהבנק, ואי הגבלת מספר ביקורים בכספת בשונה מהבנק (בין 15 ל- 20 ביקורים בשנה תלוי בבנק)

לכן ,התחילו קודם כל בהשוואה של השירות שאתם מקבלים בבנק לעומת מתחם כספות פרטי, השוו את סידורי האבטחה בין שני המקומות, את פוליסת הביטוח של המקום(אם ניתנת בכלל אפשרות שכזו בבנק) ועוד נתונים דומים, וכך הכינו רשימה לפי סדר עדיפויות של המקומות השונים המציעים לכם שירות השכרת כספות.

לבסוף, סדרו את רשימת הצעות המחיר במקביל לרשימת סדר העדיפויות וכך תוכלו למצוא את המחיר המשתלם ביותר. שימו לב, המשתלם ביותר, לא הזול ביותר. המחיר המשתלם ביותר הוא המחיר אשר תמורתו תקבלו את השירות הטוב ביותר, במחיר הוגן ולא מופרז יתר על המידה.