השוואת השכרת כספת בבנק מול חברה פרטית

כשאתם מחפשים שירות השכרת כספת בנק פועלים, לאומי או החברה הפרטית הם 3 דוגמאות מייצגות של שירות אפשרי. כיצד תדעו את מי לבחור? להלן מאמר השוואתי קצר העוסק בשלושת הישויות הללו ובוחן את היתרונות לעומת המגרעות של כל אחת מהן. כך, תדעו בדיוק אצל מי כדאי לכם לשים טובין יוקרתיים בתאים מאובטחים.

השכרת כספת בבנק הפועלים

בבנק הפועלים אתם השוכרים והבנק הוא המשכיר, אלא שבמקום להשכיר דירה או מקום חניה אתם משכירים כספת. התכולה שלכם שם מכורח חוזה שכירות. המשמעות היא שבעל הבית, כלומר הבנק, מנסח חוזה בו הוא מגדיר לסחורה שלכם (ולמעשה לכם) איך לבדוק אותה ומתי לבקר אותה. מהן ההגדרות? בכל סניפי בנק הפועלים החוזה אחיד: עד 20 ביקורים בשנה, פתיחת האפשרות לבוא – רק בשעות הפתיחה של הסניף, ופתיחת תא הכספת על ידי עובד הבנק באמצעות מפתח משנה למפתח שלכם: גם אתם וגם הוא פותחם את התא. ומה קורה בבנק לאומי?

השכרת כספת בבנק לאומי

גם בעת השכרת כספת בבנק לאומי מתייחסת ההנהלה לכספת כאל שירות שכירות. אתם שוכרים תא כספת עבור התכולה שלכם. הבנק מגדיר לה ולכם תנאי התקשרות שלמעשה זהים במהותם לבנק הפועלים. ממש כשם שבשירות השכרת כספת בנק פועלים מגביל אתכם ל- 20 ביקורים בשנה כך עושה גם בנק לאומי. במסגרת השכרת כספות בנק לאומי מגביל אתכם לשעות הפתיחה של הסניף בלבד, והכספת תיפתח גדם על ידכם וגם על ידי פקיד בנק שיחזיק במפתח המשנה. במילים אחרות, אין שינוי ביחס לבנק הפועלים.

השכרת כספת בחברה פרטית

בחברה פרטית אין הגבלות ביקורים. ניתן להגיע בכל יום עד 22:00 בלילה. ניתן לבחור בין 3 דגמי כספות ששונים זה מזה בגודל. כספת גדולה תתומחר יקר מכספת קטנה. כל מנוי מקבל אוטומטית שירותי הגנה משמעותיים, בניית מתחם כספות פרטי באמצעות בטון מזוין מיוחד לחדרי כספות, איוש המבנה על ידי שומרים יוצאי יחידות קרביות, ואספקת ביטוח רכוש למנוי הכספת בשווי 5,000 דולר ארה"ב מטעם Lloyds. מתחם כספות פרטי ללא ספק מבטיח הגנה ואבטחה מקסימליים וגם לא מגביל את הלקוח במאומה, כולל לא בביקורים בכספת ששכר.